АТО беззаконня бізнес благодійність вакансії вибори 2009 вибори 2010 вибори 2012 вибори ВРУ 2014 випадок відео влада міста Волинь волонтерство вугледобування гумор діти досвід ДТП духовність екологія економіка енергетика Євромайдан 2013-2014 ЖКГ злочин ЗМI інтерв’ю комунальна сфера кордон Кордон 835 корупція кримінал культура медицина мистецтво місто молодь новини новини з інших сайтів опитування освіта погода події політика правила працевлаштування регіон релігія різне сайти Сапожніков свобода слова сім'я спорт транспорт форум фото

Зник чоловік, просять допомоги!

джерело: Нововолинськ Діловий

Дістали тривожного листа, разом із його автором сподіваємось на силу інтернету і на небайдужих людей. Дорогою з Турійська до Ковеля зникла людина...

"Допоможіть знайти Бояра Миколу Андрійовича, 27.11.1963 року народження. Він виїхав 16.03.2015 р. о 9.00 до стоматолога з Турійська до Ковеля — і до цього часу не повернувся. Дуже просимо, допоможіть знайти.

Мій моб. телефон +380680358730, Руслана!"


А ми просимо всіх наших читачів поширити це повідомлення в соцмережах.
А раптом хтось та бачив, хтось та знає...


Він виїхав із Турійська автомобілем ВАЗ 2109, світло-бежевого кольору, номер машини AC 2398 AI.
Був одягнутий в камуфляжну куртку і штани, взутий у чорні  черевики на "блискавці", головний убір — чорна кепка.

У Нововолинську депутатам вручають повістки

Джерело: ВолиньPost

Депутати Нововолинської міської ради почали отримувати повістки в рамках четвертої хвилі мобілізації.

Деякі вже проходять медичну комісію, але існує й проблема з ухилянням від мобілізації: деякі військовозобов’язані уникають зустрічей з представниками військкомату, вдаються до виготовлення медичних довідок, виїжджають за кордон, - пише Нововолинськ.

Як відомо, 4-та хвиля мобілізації стартувала 20 січня, її перший етап триватиме 90 днів.

До служби будуть призвані військовозобов’язані чоловіки та жінки віком від 25 до 60 років. Мобілізація не торкнеться інвалідів, священнослужителів, студентів і аспірантів, батьків трьох і більше дітей, осіб, зайнятих постійним доглядом, та мешканців окупованих територій.

Загалом, четверта хвиля проходитиме в три етапи упродовж 210 днів, в рамках якої заплановано мобілізувати 50 тис. людей.

- Нововолинська міська рада;

У Нововолинську охоронці заводу напали на редактора видання «Буг»

джерело: Волинські новини

Під час зйомки відеоматеріалу про екологічну ситуацію Нововолинська та роль у ній заводу “Кроноспан”, на редактора інтернет-видання “БУГ” Андрія Медину був вчинений напад невідомими особами, які назвалися охоронцями підприємства, - інформує “БУГ”.

“Ти хто? Ти що тут знімаєш?” Так привітно зустріли Андрія за територією підприємства “Кроноспан”. Журналіст представився та пояснив, що на територію заводу він не заходить, а за його межами зніматиме те, що вважає за потрібне.

Людина у формі довго не хотіла представитися, а потім тицьнула на декілька секунд в обличчя портмоне із загадковим папірцем.

Орендарі Нововолинська об’єдналися в громадську організацію

джерело: Буг

В м. Нововолинську розпочала свою діяльність нещодавно створена та зареєстрована громадська організація «САМОЗАХИСТ ОРЕНДАРІВ», метою та напрямком діяльності якої є захист інтересів орендарів, їх представництво у всіх владних органах, в тому числі органах місцевого самоврядування, а також в судових органах.


Керівником громадської організації обрано Мниха Валерія Михайловича. До складу органу управління організації входять фахові спеціалісти в галузі права,аудиту, зокрема це адвокати ,юристи,незалежні аудитори . Членами організації є громадяни України – фізичні особи ,що виявили бажання прийняти свою активну участь , серед них приватні підприємці, які здійснюють свою професійну діяльність ,будучи водночас орендарями офісних приміщень ,що належить до комунальної власності територіальної громади м. Нововолинська. Діяльність громадської організації буде спрямовуватись на недопущення прийняття економічно недоцільних та неефективних регуляторних актів, усунення перешкод для розвитку підприємницької діяльності та зменшення неправомірних втручань в діяльність суб’єктів підприємництва.

Нововолинка Катя Рибак потрапила на сліпому відборі у 5-тий сезон "Голос Країни"


Юна нововолинка виконувала пісню "Сніг", вибір Катею тренера зупинився на Потапові, до нашої землячки обернулося 3 тренера.

Джерело: "Голос країни"

- Освіта і культура міста

На добудову шахти №10 «Нововолинська» виділити 200 мільйонів

джерело: Волинські новини

Після хвилі шахтарських протестів урядовці та народні депутати виділили 200 мільйонів гривень для добудови шахти №10 «Нововолинська». Про це повідомили у прес-службі Волинської організації «Народний Фронт».

Нагадаємо, робоча група, яку створили після мітингів шахтарів, вимагала виділити з бюджету України 200 мільйонів гривень на добудову 10-ої шахти у Нововолинську.

На початку лютого був підписаний меморандум про врегулювання проблемних питань вугільної галузі. Це спільний документ Кабінету міністрів Арсенія Яценюка та робочої групи, до складу якої ввійшли представники декількох центральних органів влади, ряд народних депутатів, активісти шахтарських профспілок. У меморандумі йшлося про внесення змін до бюджету, зокрема, одним з ключових пунктів меморандуму – виділення 200 мільйонів гривень на добудову 10-ої шахти у Нововолинську.