АТО беззаконня бізнес благодійність вакансії вибори 2009 вибори 2010 вибори 2012 вибори ВРУ 2014 випадок відео влада міста Волинь волонтерство вугледобування гумор діти досвід ДТП духовність екологія економіка енергетика Євромайдан 2013-2014 ЖКГ злочин ЗМI інтерв’ю комунальна сфера кордон Кордон 835 корупція кримінал культура медицина мистецтво місто молодь новини новини з інших сайтів опитування освіта погода події політика правила працевлаштування регіон релігія різне сайти Сапожніков свобода слова сім'я спорт транспорт форум фото

Проїзд у громадському транспорті Нововолинська піднімуть

джерело: Буг

Виконавчий комітет Нововолинської міської ради підготував проект рішення «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування пасажирським автомобільним транспортом в режимах звичайному та маршрутному таксі».

Відповідно до нього планується встановити тариф на перевезення одного пасажира на міських автобусних маршрутах загального користування пасажирським автомобільним транспортом в режимах звичайному та маршрутному таксі:

– на маршрутах №1,2,2а,6,8 – 2,75 грн.;

– на маршрутах № 4а,9,13,14 відповідно до додатку;

– для дітей шкільного віку до 21.00 год. (окрім неділі) – 1,50 грн.;

Дане рішення вступає в силу з наступного дня після опублікування в газеті «Наше місто».

“Інформаційний простір” написав про порушення прав журналістів у Нововолинську

Тенденціями тижня з 7 по 13 лютого в плані ситуації зі свободою слова в Україні стали агресія владоможців по відношенню до журналістів, яка проявлялася випадках недопуску на публічні засідання (Рівне, Миколаїв, Нововолинськ) та відвертих нападів.

У Одесі на каналі «Круг» колишній директор вирішив з’ясувати стосунки за допомогою тітушок із теперішнім керівництвом, а на Донбасі жертвою наростання емоційної напруги та недовіри до українських ЗМІ серед місцевих мешканців стала знімальна група каналу «112».
Категорія «Фізична агресія», – пише видання Інформаційний простір

У місті Нововолинську (Волинська область) Журналістів «Бугу» не пустили на робочу нараду на шахті №10 за участю міністра енергетики та вугільної промисловості Володимира Демчишина, народного депутата Ігоря Гузя, міського голови Віктора Сапожнікова та голови Волинської ОДА Володимира Гунчика.

Коли солдати вдячні тобі, і ти це бачиш на власні очі – бажання допомагати зростає, – Курстак

джерело: БУГ - bug.org.ua

Сьогодні події на Сході стають дедалі напруженішими. Волонтерська діяльність – це той форпост, який рятує життя тисячам українських бійців. І як зазначає Валерій Курстак, багато із благодійників хочуть знати на що зроблено, куди витрачені кошти і т. д. тому проводиться звітна робота.

“Прорвались руские танки – ведем бой”

“Я кожен день спілкуюсь із людьми які знаходяться в гарячих точках, я в мене серце обливається, слухаючи про все, що там відбувається. Ми намагаємось допомогти всім чим можемо – біноклі, приціли, тепловізори, планшети, не говорячи про речі першої необхідності. Я представляю волинське об’єднання Спілки ветеранів Афганістану, вся наша діяльність задокументована. Із вересня по лютий, у грошовому еквіваленті ми зібрали 541 тис. гривень, це те що задокументовано, є речі які ми передавали без накладних. Наприклад, вчора ми передали 28 теплих комплектів для 2-ї афганської роти. Незадовго до цього я дзвонив їхньому ротному, поцікавившись як справи, на що отримав відповідь: “Прорвались руские танки – ведем бой” – від таких слів біжать мурашки по шкірі, і в той же час відчуття гордості переповнює”, – розповідає Валерій Курстак.

За словами Курстака, за весь час було здійснено 37 поїздок на передову, а це 57 тис. кілометрів. Це не лише доставлення якихось речей, а й перевезення солдатів. Із вересня на передову було завезено 44 військовослужбовці, які були доставлені у свої військові частини. У зворотньому напрямку із АТО забиралися бійці у відпустку (це 13 бійців) чи у госпіталь, також не минаються увагою біженці – це батьки чи близькі, родичі яких тут просять забрати їх із небезпечної території. Перевозились навіть найкращі друзі людини – собаки, які отримали власників у Луцьку.

Географія поїздок волонтерів досить велика: Старобільськ, Дебальцево, Світлодарськ (там знаходиться госпіталь, який потрапляв під обстріли, але там і далі рятують життя бійцям, туди привозили дефібрилятори та медичні препарати на прохання сміливого молодого лікаря-хірурга, і зараз знову готується допомога), Артемівськ, Слов’янськ, Краматорськ, Дружківка, Констянтинівка, Дмитрівка, Красноармійськ, Волноваха, Новотроєцьк, Ольгинка, Мирне, Гранітне, Маріуполь, Азов, – це все тисячі і тисячі кілометрів.

Новіші публікації Старіші публікації Головна сторінка