АТО беззаконня бізнес благодійність вакансії вибори 2009 вибори 2010 вибори 2012 вибори ВРУ 2014 випадок відео влада міста Волинь волонтерство вугледобування гумор діти досвід ДТП духовність екологія економіка енергетика Євромайдан 2013-2014 ЖКГ злочин ЗМI інтерв’ю комунальна сфера кордон Кордон 835 корупція кримінал культура медицина мистецтво місто молодь новини новини з інших сайтів опитування освіта погода події політика правила працевлаштування регіон релігія різне сайти Сапожніков свобода слова сім'я спорт транспорт форум фото

Орендарі Нововолинська об’єдналися в громадську організацію

джерело: Буг

В м. Нововолинську розпочала свою діяльність нещодавно створена та зареєстрована громадська організація «САМОЗАХИСТ ОРЕНДАРІВ», метою та напрямком діяльності якої є захист інтересів орендарів, їх представництво у всіх владних органах, в тому числі органах місцевого самоврядування, а також в судових органах.


Керівником громадської організації обрано Мниха Валерія Михайловича. До складу органу управління організації входять фахові спеціалісти в галузі права,аудиту, зокрема це адвокати ,юристи,незалежні аудитори . Членами організації є громадяни України – фізичні особи ,що виявили бажання прийняти свою активну участь , серед них приватні підприємці, які здійснюють свою професійну діяльність ,будучи водночас орендарями офісних приміщень ,що належить до комунальної власності територіальної громади м. Нововолинська. Діяльність громадської організації буде спрямовуватись на недопущення прийняття економічно недоцільних та неефективних регуляторних актів, усунення перешкод для розвитку підприємницької діяльності та зменшення неправомірних втручань в діяльність суб’єктів підприємництва.
Організація сприяє захисту конституційних прав громадян шляхом представництва їх інтересів в органах державної влади та місцевого самоврядування, судових органах, надає інформаційну та методичну допомогу, а також організовує зворотний зв’язок між підприємницьким середовищем та органами місцевого самоврядування для оцінки ступеня ефективності регуляторної діяльності з питань оренди державного та комунального майна, приватизації, благоустрою та з будь-яких інших питань, що вирішуються органами місцевого самоврядування, відповідно до законодавства.

Першою справою, в якій приймає участь громадська організація «САМОЗАХИСТ ОРЕНДАРІВ» є справа № 30-14, що була порушена за скаргою орендарів приміщень по вул. Св.Володимира № 1 та № 3 з приводу недотримання Нововолинською міською Радою законодавства про захист економічної конкуренції та невідповідність встановленого міською Радою Порядку оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Нововолинська вимогам Закону України «Про оренду державного та комунального майна». При цьому Рішенням адміністративної колегії Волинського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 30.12.2014 р. було визнано вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції та зобов»язано Нововолинську міську Рада в 2-х місячний термін припинити порушення законодавства про захист економічної конкуренції шляхом приведення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Нововолинська, у відповідність до вимог Закону України «Про оренду державного та комунального майна». Поскільки Міська Рада, дозволяючи ЖКО нараховувати завищену орендну плату, порушує права громадян та створює соціальну напругу у суспільстві. З цього приводу представники громадської організації звертались особисто до голови Волинської облдержадміністрації Гунчика В.П.під час прийому громадян, який він проводив в приміщенні центру адміністративних послуг у Нововолинській міській раді. При цьому на прийомі також був присутній міський голова Сапожніков В.Б.

Також, з ініціативи орендарів приміщень,що знаходяться по вул. .Св.Володимира,3 на адресу балансоутримувача будинку – ЖКО Нововолинської міської ради та надавача послуг теплопопостачання – КП Нововолинськтеплокомуненерго на початку грудня 2014року було направлено колективне звернення з приводу необхідності встановлення лічильників теплової енергії в цьому будинку, що дозволить раціонально та економно використовувати отриману споживачами теплову енергію для обігріву орендованих приміщень. З отриманої відповіді на адресу орендарів зі сторони балансоутримувача – ЖКО Нововолинської міської ради повідомлено, що на даний час це питання знаходиться на стадії його узгодження . Однак ,орендарі очікують на прийняття зі сторони зазначених комунальних підприємств чіткого рішення по суті колективного звернення орендарів про встановлення лічильника тепла в будинку.

- О'єднання громадян
- Нововолинськ.ІНФО

Немає коментарів:

Дописати коментар