АТО беззаконня бізнес благодійність вакансії вибори 2009 вибори 2010 вибори 2012 вибори ВРУ 2014 випадок відео влада міста Волинь волонтерство вугледобування гумор діти досвід ДТП духовність екологія економіка енергетика Євромайдан 2013-2014 ЖКГ злочин ЗМI інтерв’ю комунальна сфера кордон Кордон 835 корупція кримінал культура медицина мистецтво місто молодь новини новини з інших сайтів опитування освіта погода події політика правила працевлаштування регіон релігія різне сайти Сапожніков свобода слова сім'я спорт транспорт форум фото

На добудову шахти №10 «Нововолинська» виділити 200 мільйонів

джерело: Волинські новини

Після хвилі шахтарських протестів урядовці та народні депутати виділили 200 мільйонів гривень для добудови шахти №10 «Нововолинська». Про це повідомили у прес-службі Волинської організації «Народний Фронт».

Нагадаємо, робоча група, яку створили після мітингів шахтарів, вимагала виділити з бюджету України 200 мільйонів гривень на добудову 10-ої шахти у Нововолинську.

На початку лютого був підписаний меморандум про врегулювання проблемних питань вугільної галузі. Це спільний документ Кабінету міністрів Арсенія Яценюка та робочої групи, до складу якої ввійшли представники декількох центральних органів влади, ряд народних депутатів, активісти шахтарських профспілок. У меморандумі йшлося про внесення змін до бюджету, зокрема, одним з ключових пунктів меморандуму – виділення 200 мільйонів гривень на добудову 10-ої шахти у Нововолинську.Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, Міністр палива та енергетики Володимир Демчишин зазначив, що, згідно з результатами робочої поїздки до Волинської області, яка відбулася 7 лютого 2015 року, він особисто ознайомився із станом будівництва шахти та переконався, що це перспективний об`єкт, який можна добудувати та ефективно використовувати.

Так, Володимир Демчишин надіслав Арсенію Яценюку листа із проханням доручити Міністерству фінансів України при підготовці змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» врахувати відповідні витрати на фінансування заходів з добудови шахти №10 «Нововолинська»

Як повідомив народний депутат України, член фракції «Народний Фронт» у верховній Раді Ігор Гузь, уряд дотримав обіцянки та передбачив у бюджетній програмі «Державна підтримка будівництва шахти №10 «Нововолинська» 200 мільйонів гривень, відповідно народні депутати внесли зміни до державного бюджету де були передбачені ці кошти.

Цієї суми звичайно недостатньо, щоб повністю завершити будівництво 10-ої шахти, але її вистачить, щоб провести частину запланованих робіт. Окрім того, ключовим завданням є контроль за використанням цих коштів, оскільки нарікань у минулі роки було більш ніж достатньо.

Як відомо, народний депутат України Ігор Гузь висловив свою підтримку нововолинським шахтарям, браву участь у їхніх мітингах під Кабміном, неодноразово зустрічався із міністром вугільної промисловості Володимиром Демчишиним, який ще кілька тижнів тому взагалі був переконаний у недоцільності добудови 10-ої шахти «Нововолинська».

- Шахта №10
- вуглевидобування у Нововолинську
- Нововолинськ.Інфо

Немає коментарів:

Дописати коментар