АТО беззаконня бізнес благодійність вакансії вибори 2009 вибори 2010 вибори 2012 вибори ВРУ 2014 випадок відео влада міста Волинь волонтерство вугледобування гумор діти досвід ДТП духовність екологія економіка енергетика Євромайдан 2013-2014 ЖКГ злочин ЗМI інтерв’ю комунальна сфера кордон Кордон 835 корупція кримінал культура медицина мистецтво місто молодь новини новини з інших сайтів опитування освіта погода події політика правила працевлаштування регіон релігія різне сайти Сапожніков свобода слова сім'я спорт транспорт форум фото

Німецькі інвестори готові на Волині збудувати сучасний сміттєпереробний завод

Голова облдержадміністрації Володимир Гунчик зустрівся з представниками компанії INSIL Deutschland UG (Германія) на чолі з президентом компанії Клаусом-Хеннінгом Беком. На зустрічі також були присутні радник голови ОДА Сергій Кошарук та начальник управління міжнародного співробітництва та європейського інтеграції ОДА Андрій Ломага.

Сторони обговорили питання реалізації на Волині проекту “Нововолинський Екотехнопарк”.

Як поінформував виконавчий директор компанії Олександр Приходько, німецькі інвестори готові збудувати на Волині сучасний сміттєпереробний завод, що працюватиме за найновішими європейськими технологіями, безпечними для здоров‘я людей і навколишнього середовища. Екотехнопарк із сміття вироблятиме бензин, солярку, бітум, а також холод для холодильних установок та теплоенергію. Уже наступного року вони планують розпочати будівництво заводу в Нововолинську, який перероблятиме 25 тисяч тонн побутових відходів в рік. Втілення такого проекту, за їх словами, дасть можливість створити до 40 робочих місць. Компанія бере на себе фінансування, а від обласної влади просить лише сприяння та підтримки. Вони також готові реалізувати такий проект і в Луцьку як пілотний.

Гра не за правилами

Отаке відео на Нововолинському телебаченні я побачив про те, як на окрузі №19 веде виборчу кампанію мій конкурент Ігор Гузь.
Якщо на дрібні "вибрики" я не реагував, то на ці кричущі грубі порушення виборчого законодавства відреагую неодмінно.
Зрозуміло, коли є купа грошей, можна і займатись підкупом виборців. Так у нас з"явиться новий Янукович. Якщо із владою мені усе ясно, то Таню Чорновіл мені щиро шкода, яка підписалась за цю кампанію...

Джерело: Konstantyn Zinkevych
Новіші публікації Старіші публікації Головна сторінка