АТО беззаконня бізнес благодійність вакансії вибори 2009 вибори 2010 вибори 2012 вибори ВРУ 2014 випадок відео влада міста Волинь волонтерство вугледобування гумор діти досвід ДТП духовність екологія економіка енергетика Євромайдан 2013-2014 ЖКГ злочин ЗМI інтерв’ю комунальна сфера кордон Кордон 835 корупція кримінал культура медицина мистецтво місто молодь новини новини з інших сайтів опитування освіта погода події політика правила працевлаштування регіон релігія різне сайти Сапожніков свобода слова сім'я спорт транспорт форум фото

Німецькі інвестори готові на Волині збудувати сучасний сміттєпереробний завод

Голова облдержадміністрації Володимир Гунчик зустрівся з представниками компанії INSIL Deutschland UG (Германія) на чолі з президентом компанії Клаусом-Хеннінгом Беком. На зустрічі також були присутні радник голови ОДА Сергій Кошарук та начальник управління міжнародного співробітництва та європейського інтеграції ОДА Андрій Ломага.

Сторони обговорили питання реалізації на Волині проекту “Нововолинський Екотехнопарк”.

Як поінформував виконавчий директор компанії Олександр Приходько, німецькі інвестори готові збудувати на Волині сучасний сміттєпереробний завод, що працюватиме за найновішими європейськими технологіями, безпечними для здоров‘я людей і навколишнього середовища. Екотехнопарк із сміття вироблятиме бензин, солярку, бітум, а також холод для холодильних установок та теплоенергію. Уже наступного року вони планують розпочати будівництво заводу в Нововолинську, який перероблятиме 25 тисяч тонн побутових відходів в рік. Втілення такого проекту, за їх словами, дасть можливість створити до 40 робочих місць. Компанія бере на себе фінансування, а від обласної влади просить лише сприяння та підтримки. Вони також готові реалізувати такий проект і в Луцьку як пілотний.


Голова облдержадміністрації Володимир Гунчик зауважив, що обласна влада зацікавлена в провадження такого проекту і створити належні умови для його реалізації.

Копировать “Волинь - не найбільш екологічно забруднений регіон, але проблема утилізації твердих відходів існує давно. Сподіваємося, що ця програма допоможе її вирішити та стане поштовхом для створення індустріального парку в області в цілому. А це у свою чергу — привабить й інших представників бізнесу”, - наголосив він.

Водночас Володимир Гунчик підкреслив, що “такі проекти - це і є Стратегія розвитку України, а Волинь — це лише частинка єдиного цілого. Вдала інфраструктура та хороші спеціалісти - сприяють реалізації в області багатьох програм з іноземним капіталом, необхідних для вступу до Євросоюзу. Президент та Уряд сьогодні остаточно задекларували європейський вектор. І Україна сьогодні дякує світові за підтримку в непростий для неї час і рада вітати на своїй землі іноземних інвесторів».

Голова облдержадміністрації Володимир Гунчик та президент компанії INSIL Deutschland UG Клаус-Хеннінг Бек підписали Меморандум про співпрацю щодо втілення проекту «Нововолинський Екотехнопарк».

Загалом, за словами виконавчого директора компанії «INSILDeutschlandUG» (ФРН) Олександра Приходька, їх проект в Україні щодо будівництва заводів з переробки твердих відходів, передбачає інвестування у сумі 100 мільйонів євро. Зокрема, вартість від німецького виробника для проекту «Нововолинський Екотехнопарк» сягає 40 мільйонів євро. Презентація цього проекту відбудеться в усіх районах Волині.джерело: Волинська обласна адміністрація.

- Житлово-комунальна сфера і енергетика Нововолинська

Немає коментарів:

Дописати коментар