АТО беззаконня бізнес благодійність вакансії вибори 2009 вибори 2010 вибори 2012 вибори ВРУ 2014 випадок відео влада міста Волинь волонтерство вугледобування гумор діти досвід ДТП духовність екологія економіка енергетика Євромайдан 2013-2014 ЖКГ злочин ЗМI інтерв’ю комунальна сфера кордон Кордон 835 корупція кримінал культура медицина мистецтво місто молодь новини новини з інших сайтів опитування освіта погода події політика правила працевлаштування регіон релігія різне сайти Сапожніков свобода слова сім'я спорт транспорт форум фото

У Волинській області з 1 жовтня розпочинається осінній військовий призов

Питання проведення чергового осіннього призову громадян України на строкову військову службу та за контрактом у Збройні Сили України розглядали на засіданні обласної призовної комісії на чолі із заступником голови облдержадміністрації Олександром Курилюком. Члени комісії підсумували також результати весняного призову. Найкращими за показниками організації мобілізації визнано міста Нововолинськ та Ковель, а також Іваничівський район.

Проаналізовано і недоліки у підготовці до проведення осіннього призову, посадових осіб на місцях зобов’язано усунути їх до 5 жовтня.

Члени обласної комісії розглянули клопотання районних та міських щодо надання призовникам відстрочок від призову на строкову військову службу.

За результатами засідання вирішено, що відправка юнаків на строкову військову службу триватиме з 9 жовтня по 22 листопада, до якої відібрали 285 волинських юнаків.

Прес-служба облдержадміністрації
джерело: УкрЗахідІнформ

- Воєнкомат

За одержання неправомірної вигоди посадовець Нововолинської міськради постане перед судом

Прокуратурою області затверджено обвинувальний акт та скеровано до Нововолинського міського суду кримінальне провадження про вимагання та одержання неправомірної вигоди начальником відділу транспорту та зв’язку виконавчого комітету Нововолинської міської ради.

Досудовим розслідуванням, яке провадило слідче управління МВС України у Волинській області, встановлено, що цей державний службовець 5 категорії у липні 2013 року в своєму службовому кабінеті вимагав та отримав від приватного підприємця 1 800 доларів США за надання дозволу на перевезення пасажирів по маршруту сполученням м. Нововолинськ - с. Лішня.

Від посади обвинуваченого відсторонено.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Волинської області

джерело: УкрЗахідІнформ

- Нововолинська міська рада
- Нововолинський міський суд
- Управління юстиції
- Міліція - Нововолинський МВ УМВС

Новіші публікації Старіші публікації Головна сторінка