АТО беззаконня бізнес благодійність вакансії вибори 2009 вибори 2010 вибори 2012 вибори ВРУ 2014 випадок відео влада міста Волинь волонтерство вугледобування гумор діти досвід ДТП духовність екологія економіка енергетика Євромайдан 2013-2014 ЖКГ злочин ЗМI інтерв’ю комунальна сфера кордон Кордон 835 корупція кримінал культура медицина мистецтво місто молодь новини новини з інших сайтів опитування освіта погода події політика правила працевлаштування регіон релігія різне сайти Сапожніков свобода слова сім'я спорт транспорт форум фото

Регіонал й далі судиться з громадським активістом

У четвер, 7 лютого, о 14:30 в Луцькому міськрайонному суді відбудеться розгляд
цивільної справи за позовом начальника Управління інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю Волинської ОДА, члена Партії регіонів Андрія Мельника
до координатора виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА у Волинській
області Михайла Шелепа про захист честі, гідності та ділової репутації.

Нагадуємо, що у позовній заяві Андрій Мельник заявляє, що Михайло Шелеп своїми «неправомірними діями» принизив його честь, гідність та ділову репутацію.
Зокрема, позивач стверджує, що представник Громадянської мережі ОПОРА 26 жовтня 2012 р. на своїй прес-конференції нібито повідомив про те, що Мельник як представник Партії регіонів (Мельник є заступником голови Волинської обласної організації Партії регіонів- авт.), навчав членів дільничних виборчих комісій фальсифікувати вибори. Тим самим, за твердженням позивача, йому було заподіяно моральну шкоду, що виразилась в моральних стражданнях і переживаннях. У своїй позовній заяві позивач вимагає у суду: визнати відомості, поширені громадським діячем, такими, що не відповідають дійсності та зобов’язати його опублікувати спростування цієї інформації, а також стягнути з відповідача 1 гривню компенсації моральної шкоди.

Шахтарські питання – на позачерговій міської ради

Питання «Про критичну ситуацію на вугільних підприємствах ДП «Волиньвугілля» та незадовільний вплив ліквідації нововолинських шахт на соціально-економічний стан міста» розглянули вчора на позачерговій сесії Нововолинської міської ради.     Перед депутатами виступили генеральний директор ДП «Волиньвугілля» Анатолій Заболотній та голова Волинського теркому профспілки працівників вугільної промисловості Юрій Калістратов. Своє бачення виходу зі складної ситуації, викликаної міністерським рішенням про поетапну передачу збиткових шахт на підготовку до ліквідації, а фактично — про закриття трьох підземних підприємств № 1, 5, 9, висловив міський голова Віктор Сапожніков. Про оптимальні шляхи виходу зі скрути, в яку потрапили волинські копальні, а також подальшу долю шахтарів (та й міста в цілому), говорили депутати Олена Чайка, Олексій Гольчук, Андрій Самков та інші. Сесія прийняла звернення до обласної ради, в якому просить її апелювати до найвищих посадових осіб держави щодо вирішення проблем у вугільній галузі Волині.
   Сьогодні з ініціативи координаційної ради шахтарських колективів Львівсько-Волинського вугільного басейну на майдані Незалежності  відбувся мітинг протесту, пов’язаний з подальшою роботою діючих шахт та будівництвом шахти № 10.

Джерело: інтернет сторінка Нововолинська міська рада

Посилання:
- Нововолинська міська рада
- ДП «Волиньвугілля»
- шахта № 1
- шахта № 5
- шахти № 9
- шахта № 10

У Нововолинську — складна криміногенна обстановка

Пізно ввечері на вулицях шахтарського міста небезпечно. Даються взнаки соціальні проблеми: молодіжне безробіття, пияцтво, наркоманія. Як розповів прокурор Нововолинська Олексій Решетник, у порівнянні з промисловими областями, криміногенна ситуація у місті не загрозлива. Однак, у порівнянні з іншими районами області, потребує активізації роботи правоохоронних органів. Зокрема насторожує вулична злочинність, грабежі, хуліганство і наркоманія, яка є джерелом, початковою стадією вчинення усіх інших злочинів.
Олексій Решетник стверджує, що боротися потрібно не з бабцями, які продають молоко на базарі, а зі злочинцями, які загострюють кримінальну ситуацію у місті та грубо порушують права громадян.

До слова, сьогодні у Нововолинську працював начальник обласного управління внутрішніх справ Олександр Терещук. Він провів прийом громадян з особистих питань.

Джерело: Волинська ОДТРК

Посилання:
- Нововолинський МВ УМВС
- Нововолинський міський суд
- Прокуратура м. Нововолинська
Новіші публікації Старіші публікації Головна сторінка