АТО беззаконня бізнес благодійність вакансії вибори 2009 вибори 2010 вибори 2012 вибори ВРУ 2014 випадок відео влада міста Волинь волонтерство вугледобування гумор діти досвід ДТП духовність екологія економіка енергетика Євромайдан 2013-2014 ЖКГ злочин ЗМI інтерв’ю комунальна сфера кордон Кордон 835 корупція кримінал культура медицина мистецтво місто молодь новини новини з інших сайтів опитування освіта погода події політика правила працевлаштування регіон релігія різне сайти Сапожніков свобода слова сім'я спорт транспорт форум фото

Телеканал ТВі спільно із Громадянською мережею ОПОРА розпочинають цикл щотижневих програм з символічною назвою «Дорогі депутати»

Телеканал ТВі спільно із Громадянською мережею ОПОРА розпочинають цикл щотижневих програм з символічною назвою «Дорогі депутати». Журналісти та опорівці об'єднались, щоб зробити більш зрозумілою та публічною роботу українських парламентарів. При підготовці передачі будуть використовуватись аналітичні матеріали та інфографіка мережі ОПОРА. Репортажі з парламентських кулуарів та округів, в яких депутати обіцяли працювати з виборцями, додатуть уявлення про сумлінність виконання народними обранцями своїх прямих обов'язків.

Передача виходитиме щоп’ятниці о 21.00 на ТВі. Дебют заплановано на 1 лютого.

Ведучими стануть Юлія Банкова та Андрій Сайчук, які в прямому ефірі розкажуть про те, чи виконують депутати свої обіцянки, скільки грошей витрачає український парламент на законотворчу діяльність і не тільки, та як власники мандатів відстоюють інтереси виборців.- Політичні партії Нововолинська

ЗНАЙОМТЕСЬ: ДЕПУТАТСЬКА ГРУПА «СПІЛЬНА ДУМКА»

На останній сесії Нововолинської міської ради була створена депутатська група під назвою «Спільна думка». В групу об’єднались обранці від різних політичних сил та поглядів. Що ж все таки змусило їх піди на конструктивний діалог із своїми колегами? Які цілі перед собою ставить нове депутатське об’єднання? Як виконавча гілка влади поставилась до ініціативи депутатів? Чого вже домоглися досягти депутати із групи «Спільна думка»? Такі питання постали в усіх хто слідкує за життям та розвитком шахтарського міста.

«З метою здійснення спільної діяльності, задля вирішення проблем територіальної громади міста Нововолинська та селища Жовтневого, ми, депутати Нововолинської міської ради утворили депутатську групу «Спільна думка»». Такими словами звернувся до присутніх на другому пленарному засіданні, в четвер, 27.12..12 р., депутат Нововолинської міської ради Борис Карпус. Переважна кількість членів групи має достатній управлінський досвід, створили багато робочих місць на підприємствах та установах міста Нововолинська, сплачують сотні тисяч, а дехто мільйони гривень податків до бюджетів та фондів всіх рівнів, в тому числі і до місцевого бюджету, і готові використати свої знання задля оптимального розвитку територіальної громади.

Новіші публікації Старіші публікації Головна сторінка