АТО беззаконня бізнес благодійність вакансії вибори 2009 вибори 2010 вибори 2012 вибори ВРУ 2014 випадок відео влада міста Волинь волонтерство вугледобування гумор діти досвід ДТП духовність екологія економіка енергетика Євромайдан 2013-2014 ЖКГ злочин ЗМI інтерв’ю комунальна сфера кордон Кордон 835 корупція кримінал культура медицина мистецтво місто молодь новини новини з інших сайтів опитування освіта погода події політика правила працевлаштування регіон релігія різне сайти Сапожніков свобода слова сім'я спорт транспорт форум фото

Мер Нововолинська: я не вважаю себе політиком, я – господарник

Міський голова Нововолинська Віктор Сапожніков каже, що став мером міста шахтарів не через бажання комусь щось довести. Також він не вважає себе політиком.

"Скоріш за все я – господарник", - розповів посадовець Слову Волині.

Розповідаючи про те, як ставі мером міста він пригадав, що у віці 32 років з посади головного інженера будівельної фірми став заступником міського голови.

"А у 33 роки – став першим заступником. На цій посаді побував під 5 головами. Завжди займався господарськими питаннями, бо на той час перший заступник керував виключно комунальним господарством і будівництвом. У 1996 році Нововолинськ переживав нелегкі часи: закривалися шахти, заводи, не виплачувалися зарплати і пенсії. Тодішній міський голова достроково склав свої повноваження та перейшов працювати у Луцьк. А я залишився в одній особі, як перший заступник, секретар ради та виконуючий обов’язки міського голови", - каже Сапожніков.


"Ось так я почав служити громаді. Через півтора року на посаді "в.о." я переконався, що щось в мене виходить. Окрім цього, відчув підтримку людей. Була і підтримка з боку облдержадміністрації. На міські вибори я йшов самовисуванцем. А у 1998 році офіційно став обіймати посаду міського голови Нововолинська", - продовжив він.

Окрім цього, градоначальник розповів, що після кожним місцевих виборів намагається знайти спільну мову з політиками.

"Після виборів зустрічаюся з представниками усіх фракцій, налагоджую контакт. Щоразу повторюю: ми усі обіцяли виборцям краще життя, тому давайте ставити людські інтереси вище власних. Скажу відверто, що не завжди такий контакт виходить. Бо є депутати, які ставлять власні інтереси вище за людські. А зараз з’явилася така категорія, яким все рівно у якій партії бути, тільки б стати депутатом. Вони мають гроші, а влади прагнуть тільки для примноження свого капіталу та вирішення своїх меркантильних інтересів", - зауважив Сапожніков.

джерело: Волинь.Post


- Нововолинська міська рада

Немає коментарів:

Дописати коментар