АТО беззаконня бізнес благодійність вакансії вибори 2009 вибори 2010 вибори 2012 вибори ВРУ 2014 випадок відео влада міста Волинь волонтерство вугледобування гумор діти досвід ДТП духовність екологія економіка енергетика Євромайдан 2013-2014 ЖКГ злочин ЗМI інтерв’ю комунальна сфера кордон Кордон 835 корупція кримінал культура медицина мистецтво місто молодь новини новини з інших сайтів опитування освіта погода події політика правила працевлаштування регіон релігія різне сайти Сапожніков свобода слова сім'я спорт транспорт форум фото

Маски-шоу на Кроноспані

Сьогодні на підприємство Кроноспан у Нововолинську завітала податкова міліція. Як повідомляє конфіденційне джерело, першими словами “гостей” стала фраза: “Звикайте!” Це наводить на думку, що приїзд перевіряючих мотивований не лише буквою Закону.


Працівників підприємства зібрали у конференц-залі і не відпускали без жодних додаткових роз’яснень. Причина затримання не повідомлялася. Кажуть, що у керівництва відібрали мобільні телефони та особисті речі. Гості з перевіряючого органу пообіцяли їм цілодобове спілкування. Згодом працівників заводу розпустили, але начальники відділів та сама директор Наталія Покінська (яка за словами працівників перебуває на одному з останніх місяців вагітності) досі перебувають у тісному спілкуванні з київськими податківцями.

Нагадаємо, що увага податкової не вперше так пильно прикута до нововолинських підприємств. Торік подібні маски-шоу із підкиданням печатки влаштували на Ливарному заводі. Таке ставлення тоді засудили не лише місцеві політики, але й сам губернатор Волині – Борис Клімчук.

Про подальші перипетії на Кроноспані читайте згодом.

джерело:  ПРОНОВІК

Посилання:
- Нововолинська міська рада
- Кроноспан.УА

Немає коментарів:

Дописати коментар