АТО беззаконня бізнес благодійність вакансії вибори 2009 вибори 2010 вибори 2012 вибори ВРУ 2014 випадок відео влада міста Волинь волонтерство вугледобування гумор діти досвід ДТП духовність екологія економіка енергетика Євромайдан 2013-2014 ЖКГ злочин ЗМI інтерв’ю комунальна сфера кордон Кордон 835 корупція кримінал культура медицина мистецтво місто молодь новини новини з інших сайтів опитування освіта погода події політика правила працевлаштування регіон релігія різне сайти Сапожніков свобода слова сім'я спорт транспорт форум фото

Регіонал й далі судиться з громадським активістом

У четвер, 7 лютого, о 14:30 в Луцькому міськрайонному суді відбудеться розгляд
цивільної справи за позовом начальника Управління інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю Волинської ОДА, члена Партії регіонів Андрія Мельника
до координатора виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА у Волинській
області Михайла Шелепа про захист честі, гідності та ділової репутації.

Нагадуємо, що у позовній заяві Андрій Мельник заявляє, що Михайло Шелеп своїми «неправомірними діями» принизив його честь, гідність та ділову репутацію.
Зокрема, позивач стверджує, що представник Громадянської мережі ОПОРА 26 жовтня 2012 р. на своїй прес-конференції нібито повідомив про те, що Мельник як представник Партії регіонів (Мельник є заступником голови Волинської обласної організації Партії регіонів- авт.), навчав членів дільничних виборчих комісій фальсифікувати вибори. Тим самим, за твердженням позивача, йому було заподіяно моральну шкоду, що виразилась в моральних стражданнях і переживаннях. У своїй позовній заяві позивач вимагає у суду: визнати відомості, поширені громадським діячем, такими, що не відповідають дійсності та зобов’язати його опублікувати спростування цієї інформації, а також стягнути з відповідача 1 гривню компенсації моральної шкоди.

Як відомо, Волинське представництво Громадянської мережі ОПОРА 26 жовтня минулого року проводило прес-конференцію, на якій Михайло Шелеп, зокрема, оприлюднив аудіозаписи з навчань членів виборчих комісій, що організовувала Партія регіонів. На цих аудіозаписах чітко зафіксовано, як юрист ПР вчить членів ДВК зумисне вчиняти «технічні помилки», що фактично є фальшуванням результатів волевиявлення виборців. На одному із записів зафіксовано й виступ згаданого вже Андрія Мельника, який переконував, що «закон можна трактувати по-різному. Ну, як кажуть: закон як дишло, куди повернуть там і вийшло».

До слова, це вже третя дата на яку призначено судове засідання. Перші два рази судове засідання з різних причин переносилось на пізнішу дату, тому це перше судове засідання у цій справі. Більше інформації про вимоги позивача можна знайти на сайті ОПОРИ.

Запрошуємо представників усіх ЗМІ відвідати судове засідання, як відбудеться о 14:30 за адресою: м. Луцьк, вул. Сенаторки Левчанівської, 1, каб. №9.

Прес-служба Громадянської мережі ОПОРА у Волинській області

Джерело: Прес-служба Громадянської мережі ОПОРА у Волинській області

Посилання:
- Прес-служба Громадянської мережі ОПОРА у Волинській області
- Волинська обласна організація Партії регіонів

Немає коментарів:

Дописати коментар