АТО беззаконня бізнес благодійність вакансії вибори 2009 вибори 2010 вибори 2012 вибори ВРУ 2014 випадок відео влада міста Волинь волонтерство вугледобування гумор діти досвід ДТП духовність екологія економіка енергетика Євромайдан 2013-2014 ЖКГ злочин ЗМI інтерв’ю комунальна сфера кордон Кордон 835 корупція кримінал культура медицина мистецтво місто молодь новини новини з інших сайтів опитування освіта погода події політика правила працевлаштування регіон релігія різне сайти Сапожніков свобода слова сім'я спорт транспорт форум фото

У Нововолинську — складна криміногенна обстановка

Пізно ввечері на вулицях шахтарського міста небезпечно. Даються взнаки соціальні проблеми: молодіжне безробіття, пияцтво, наркоманія. Як розповів прокурор Нововолинська Олексій Решетник, у порівнянні з промисловими областями, криміногенна ситуація у місті не загрозлива. Однак, у порівнянні з іншими районами області, потребує активізації роботи правоохоронних органів. Зокрема насторожує вулична злочинність, грабежі, хуліганство і наркоманія, яка є джерелом, початковою стадією вчинення усіх інших злочинів.
Олексій Решетник стверджує, що боротися потрібно не з бабцями, які продають молоко на базарі, а зі злочинцями, які загострюють кримінальну ситуацію у місті та грубо порушують права громадян.

До слова, сьогодні у Нововолинську працював начальник обласного управління внутрішніх справ Олександр Терещук. Він провів прийом громадян з особистих питань.

Джерело: Волинська ОДТРК

Посилання:
- Нововолинський МВ УМВС
- Нововолинський міський суд
- Прокуратура м. Нововолинська

Немає коментарів:

Дописати коментар