АТО беззаконня бізнес благодійність вакансії вибори 2009 вибори 2010 вибори 2012 вибори ВРУ 2014 випадок відео влада міста Волинь волонтерство вугледобування гумор діти досвід ДТП духовність екологія економіка енергетика Євромайдан 2013-2014 ЖКГ злочин ЗМI інтерв’ю комунальна сфера кордон Кордон 835 корупція кримінал культура медицина мистецтво місто молодь новини новини з інших сайтів опитування освіта погода події політика правила працевлаштування регіон релігія різне сайти Сапожніков свобода слова сім'я спорт транспорт форум фото

8-летний мальчик умирал 6 раз и видел «дядю с иконы»


Такого врачи не помнят: Юра Клин из Нововолынска 22 дня был в коме, несколько раз переживал клиническую смерть, последняя из них длилась нереальных 6 минут. И выжил!

Про иных говорят, что их жизни хватило бы на нескольких. Школьнику из городка Нововолынск Юре Клин довелось увидеть ее конец, не раз — он пережил шесть клинических смертей меньше, чем за месяц.

На днях Юра отмечает семь месяцев со дня своего второго рождения. За это время мальчуган заново научился ходить и общаться. Он по-прежнему любит кататься на велосипеде — это единственное, что осталось от прошлой жизни. В остальном он другой человек — рассудительный и уравновешенный не по годам.

— Когда Юра затемпературил, я сильно удивилась, ведь он не болел никогда, — вспоминает Наталья Клин. — За несколько дней оказалось, что у сына пневмония. Юре вливали препарат за препаратом, а ему становилось только хуже, открылось кровотечение, и он впал в кому. Врачи говорили: "Держитесь. Он безнадежен. Вы еще молодая". За Юрочку молились родственники, друзья, знакомые. Его одноклассники отдавали свои копейки на обед для покупки дорогих лекарств для Юры.

Державний центр зайнятості

Державна служба зайнятості інформує про заходи соціального захисту незайнятого населення у січні-жовтні 2011 року

У січні-жовтні 2011 року на обліку в державній службі зайнятості перебували 1 млн 583,8 тис. незайнятих громадян. Статус безробітного мали 1 млн 189,1 тис. осіб, з яких отримували допомогу з безробіття понад 1 млн осіб.
Чисельність громадян, працевлаштованих за направленням державної служби зайнятості у січні-жовтні 2011 року, становила 687,0 тис. осіб, що на 26 тис. осіб  більше, ніж у січні-жовтні 2010 року, в тому числі 31,7 тис. безробітних були працевлаштовані шляхом надання дотацій роботодавцям з коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, а 15,7 тис. безробітних отримали одноразово виплату допомоги з безробіття та організували власну справу. Рівень працевлаштування незайнятих громадян становив 43,4%.

Відкриття Нової пошти у м. Нововолинську

  "Нова Пошта" розпочала свою діяльність з 2001 року. Вже майже 10 років компанія пропонує своїм клієнтам зручну, доступну та якісну послугу – доставка вантажів і кореспонденції по Україні за усіма технологіями доставки: «від дверей до дверей» та «зі складу на склад".

   "Нова Пошта" була одним із перших операторів на ринку експрес-перевезень, що здійснює повний комплекс послуг з доставки документів та вантажів і на сьогодні є незаперечним лідером у цій галузі, як за вантажообігом, так і за кількістю та якістю обслуговування клієнтів.

   Компанія постійно розширює географію своєї діяльності і за десять років існування пройшла шлях з єдиного маршруту до покриття всієї території України. Нині мережа "Нової Пошти" нараховує понад 413 діючих представництв у більш ніж 245 населених пунктах України.

   В 2009 р роботу компанії "Нова Пошта" було вiдзначено однієї з найвищих нагород міжнародного академічного рейтингу "Золота Фортуна" в номінації "Якість третього тисячоліття".

   В 2010 р "Нова Пошта" отримала найвищу нагороду "Народне визнання" в категорії "Експрес-доставка" у всеукраїнському рейтингу "Бренд року".
В цьому ж році компанія виступала партнером "5 каналу" в новорічній акції "Подарунок для дитини".
Новіші публікації Старіші публікації Головна сторінка