АТО беззаконня бізнес благодійність вакансії вибори 2009 вибори 2010 вибори 2012 вибори ВРУ 2014 випадок відео влада міста Волинь волонтерство вугледобування гумор діти досвід ДТП духовність екологія економіка енергетика Євромайдан 2013-2014 ЖКГ злочин ЗМI інтерв’ю комунальна сфера кордон Кордон 835 корупція кримінал культура медицина мистецтво місто молодь новини новини з інших сайтів опитування освіта погода події політика правила працевлаштування регіон релігія різне сайти Сапожніков свобода слова сім'я спорт транспорт форум фото

У НОВОВОЛИНСЬК ПРИЙДЕ НОВИЙ ІНВЕСТОР?

Чи можна вдихнути нове життя у будинки, в яких ми з вами мешкаємо? А що, коли за це навіть платити не доведеться? В таку можливість у стислі терміни модернізувати усі будинки 5-ого мікрорайону вірить Руслан ВЛОДАРЧИК. Саме цей ініціативний депутат міськради нещодавно відвідав семінар німецьких експертів, присвячений даній тематиці. Про результати робочої поїздки у Львів наша з ним розмова.
-Руслане Івановичу, ви вже не вперше віднаходите кошти для вирішення комунальних проблем нововолинців. Чи правда, що існує реальна можливість залучити нового інвестора?
Руслан Влодарчик: - Я переконаний, що сьогодні у Нововолинська є одна з небагатьох можливостей покращити стан міських будинків. Ні для мене, ні для вас не є секретом, що капітальних ремонтів ми чекаємо ось уже двадцять років. Проте і досі держава не спромоглася виділити належне фінансування для того, аби жити у будинках нам з вами було комфортно. Я маю підозри, що не станеться цього і найближчим часом. На жаль, з роками наші будинки не молодіють. Дахи потребують ремонту, мережі псуються, у під’їздах - протяги, а тонкі панельні стіни не завадило б утеплити. Аби вирішити ці проблеми потрібні чималі кошти. Ані в бюджеті держави, ані в бюджеті міста таких грошей немає.
На щастя, ми недалеко від Європи і маємо змогу співпрацювати із закордонними інвесторами. Саме такій співпраці і був присвячений дводенний семінар, який я відвідав у Львові. Є дві європейські організації, котрі зацікавлені в українській комуналці. Вони працюють у сфері енергоефективності та термомодернізації, тобто досягають результату, коли жити в будинку стає тепло і комфортно. Я запросив їх до нашого міста.
Новіші публікації Старіші публікації Головна сторінка