АТО беззаконня бізнес благодійність вакансії вибори 2009 вибори 2010 вибори 2012 вибори ВРУ 2014 випадок відео влада міста Волинь волонтерство вугледобування гумор діти досвід ДТП духовність екологія економіка енергетика Євромайдан 2013-2014 ЖКГ злочин ЗМI інтерв’ю комунальна сфера кордон Кордон 835 корупція кримінал культура медицина мистецтво місто молодь новини новини з інших сайтів опитування освіта погода події політика правила працевлаштування регіон релігія різне сайти Сапожніков свобода слова сім'я спорт транспорт форум фото

Середньомісячна заробітна плата волинян у січні

За даними обласного управління статистики, в економіці та соціальній сфері
області у січні 2011 року середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника
складала 1722 грн.
Дані про розміри середньомісячної заробітної плати робітників і службовців за видами економічної діяльності:
− сільське господарство, мисливство та лісове господарство - 1021 (грн.);
− рибне господарство - 973;
− промисловість - 2111;
− будівництво - 1379;
− оптова й роздрібна торгівля; торгівля транспортними засобами; послуги з ремонту - 1210;
− готелі та ресторани - 1053;
− транспорт і зв’язок - 2063;
− фінансова діяльність - 3909;
− операції з нерухомістю, здавання під найм та послуги юридичним особам - 1448;
− державне управління - 2166;
− освіта - 1651;
− охорона здоров’я та соціальна допомога - 1436;
− колективні, громадські та особисті послуги - 1478.

Джерело - Відділ статистики, моніторингу та прогнозування ОЦЗ
- Нововолинський міський центр зайнятості
- Нововолинський міський відділ статистики

Роботодавців закликали до погашення заборгованості зі сплати внесків на випадок безробіття

24 лютого в Нововолинському міському центрі зайнятості відбулася зустріч з підприємствами-боржниками задля погашення ними заборгованості зі сплати внесків на випадок безробіття.
Участь у заході взяли 4 роботодавці (ВП «ШАХТОУПРАВЛІННЯ «НОВОВОЛИНСЬКЕ» ДП «ВОЛИНЬВУГІЛЛЯ», ВП шахта «Бужанська» ДП «Волиньвугілля», ВП шахта №9 «Нововолинська»
ДП «Волиньвугілля», ДП «НОВОВОЛИНСЬКИЙ РМЗ»), які мали недоїмку станом на 01.01.2011 року і досі її не погасили.
Фахівці Нововолинського міського центру зайнятості постійно проводили інформаційно-роз’яснювальну роботу з керівниками та головними бухгалтерами вугледобувних підприємств щодо їх відповідальності за неповне та несвоєчасне перерахування страхових внесків згідно чинного законодавства, оскільки саме на цих підприємствах утворилась недоїмка, що складає 97,4 % усієї заборгованості. Наголошено на відповідальності платників за порушення норм законодавства при несплаті страхових внесків (утворенні недоїмки), про адміністративну відповідальність керівників та посадових осіб. Також роботодавців проінформовано, що центром зайнятості кожного кварталу подається інформація про боржників прокурору міста та голові комісії з
питань ліквідації заборгованості міськвиконкому для вжиття заходів. Ознайомлено з планом проведення перевірок правильності нарахування, повноти та своєчасності перерахування страхових внесків до Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Нововолинців турбують «шахтарські пенсії»

Колишні шахтарі із Нововолинська не можуть отримати свою чесно зароблену «шахтарську пенсію».

Про це стало відомо від мешканців міста, які звернулися до депутата Верховної Ради Віктора Олійника під час особистого прийому громадян 23 лютого у Нововолинську.

За допомогою до нардепа звернулось понад 20 людей.

Так, нововолинець Антон Макаренко поскаржився Олійнику, що йому виплачують неповну пенсію. Мовляв, за його підрахунками, компенсація повинна бути значно більшою. До того ж чоловік має інвалідність – під час роботи в шахті йому відірвало руку.

Турбує нововолинців і компенсація комунальних послуг для працюючих та пенсіонерів відповідно до закону про престиж шахтарської праці. Окремі люди скаржаться, що й з цими пільгами у них трапляються проблеми.

Деякі пенсіонери не можуть домогтися гарантованих державою виплат згідно із законом про соціальний захист категорії «дітей війни».

Фото міста - Нововолинський Ливарний Завод- Нововолинський Ливарний Завод
- Форум міста

Фото міста - Кроноспан.УА


Ярмарок насіння відбудеться у Луцьку

12 лютого у Палаці учнівської молоді обласного центру (м. Луцьк, вул.Шопена, 18) відбудеться ярмарок з продажу насіння, мінеральних добрив, засобів захисту рослин, знарядь та інвентаря. Організатор – Головне управління агропромислового розвитку облдержадміністрації.

До участі у ярмарку залучені оператори із реалізації насіння, мінеральних добрив
та отрутохімікатів, понад 20 підприємців, які отримали ліцензії для роздрібної торгівлі пестицидами і агрохімікатами (тільки регуляторами росту рослин). Можна буде придбати насіння цукрових буряків, овочевих та зернових культур, різноманітні сорти картоплі, представлені будуть також мінеральні добрива, садогородній інвентар, сільськогосподарська міні-техніка та ін.

Ярмарок розпочнеться о 9.00 год.

Усіх, хто прагне бути зайнятим, запрошуємо підготуватися до проведення весняно-
польових робіт.


Джерело: Відділ інформації та зв'язків зі ЗМІ ОЦЗ
Нововолинський міський центр зайнятості

Заходи соціального захисту незайнятого населення у січні 2011 року

Станом на 1 лютого 2011 року на обліку в центрах зайнятості перебувало 12,1 тис. незайнятих громадян. Серед них: 6,6 тис. осіб складали жінки; 5,9 тис. осіб – молодь; 0,8 тис. осіб – вивільнені працівники; 3,4 тис. – осіб, які не здатні на рівних конкурувати на ринку праці.
У поточному році статус безробітного мали 33,1 тис. осіб. Із загальної чисельності безробітних 4,3 тис. осіб проживали у сільській місцевості.
Кількість вакансій станом на 1 грудня 2010 року у базі даних Волинської обласної служби зайнятості становила 1171 одиниць, в тому числі: для робітників – 624, для службовців – 445 та 102 – для осіб, які не мають спеціальної підготовки. Найпопулярнішими професіями на ринку праці Волині є: продавці, касири торгівельного залу, менеджери, кухарі, бармени, офіціанти, охоронники, водії, слюсарі з ремонту рухомого складу, швачки, підсобні робітники.
Чисельність громадян, працевлаштованих за направленням обласної служби зайнятості у січні-листопаді становила становила 23,2 тис. осіб, в т. ч. на дотаційні робочі місця 2,2 тис. осіб, надано одноразову допомогу по безробіттю для відкриття власної справи 697 особам. Проходили професійне навчання 5,1 тис. безробітних. В оплачуваних громадських роботах брали участь 10,7 тис. незайнятих осіб.
Рівень працевлаштування громадян за сприяння служби зайнятості Волині збільшено на 10,7 в. п. порівняно з відповідним періодом минулого року, і склав 47,1%.
Допомогу по безробіттю одержали 28,8 тис. безробітних. Середній розмір допомоги по
безробіттю у листопаді п. р. склав 708,2 грн.

Відділ статистики, моніторингу та прогнозування ОЦЗ

Джерело: Волинський обласного центру зайнятості

Нововолинський міський центр зайнятості
Новіші публікації Старіші публікації Головна сторінка