АТО беззаконня бізнес благодійність вакансії вибори 2009 вибори 2010 вибори 2012 вибори ВРУ 2014 випадок відео влада міста Волинь волонтерство вугледобування гумор діти досвід ДТП духовність екологія економіка енергетика Євромайдан 2013-2014 ЖКГ злочин ЗМI інтерв’ю комунальна сфера кордон Кордон 835 корупція кримінал культура медицина мистецтво місто молодь новини новини з інших сайтів опитування освіта погода події політика правила працевлаштування регіон релігія різне сайти Сапожніков свобода слова сім'я спорт транспорт форум фото

ОСВІТЯНИ ПІД ПРЕСОМ

На продовження теми

Скандал у верхах нововолинської освіти набуває обертів. Минуло якихось півтора місяця від резонансної публікації «Залаштунки одного скорочення» (нашу газету за 9 грудня нововолинці розхапали, як гарячі пиріжки). А подій уже відбулося – мало не видасться!
БОЙОВИТА ЖІНКА
Насамперед розповім про скорочення, яке загрожує заступникові начальника управління освіти Нововолинської міськради Надії Жук. Шанована в освітянських колах чиновниця вирішила не здаватись без бою. І оскаржила в різних інстанціях наказ свого начальника – пана Моренка.
Звернення пані Жук і нашу публікацію взяли до уваги в обласному управлінні освіти. Днями до міськради надійшло подання керівника облуправління Михайла Поповича. Він рекомендує нововолинському голові В.Сапожникову скасувати підписаний О.Моренком наказ про скорочення посади, яку обіймає Надія Жук. У тому наказі пан Попович угледів цілу низку порушень чинного законодавства.
А незабаром позов пані Жук до Нововолинської міськради розглядатимуть у місцевому суді.
Варто згадати і про депутатську комісію з питань освіти. Надія Андріївна звернулась туди у сподіванні на хай запізніле, але справедливе рішення. Адже штат виконкому та його структурних підрозділів затверджували саме депутати – на сесії. Голосували вони, як самі зізнаються, поспіхом і «пакетом», не заглиблюючись у конкретику. А тепер, на засіданні комісії, дістали гарну нагоду виправити свою помилку – винести на наступну сесію питання щодо п.Жук і посади, яку вони отак пакетно і зненацька скоротили.

У Нововолинську вперше зібралися «спостережники»

У Нововолинській міській раді сьогодні під головуванням заступника міського голови Едуарда Савіка відбулось перше організаційне засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті міської ради у новому складі. Про це інтернет-видання «Волинська правда» повідомили у Нововолинському МВК.

На засіданні було опрацьовано проект положення про комісію, розподіленні функціональні обов’язки між членами комісії, а також були внесені пропозиції щодо доповнення складу комісії з числа представників громадських організацій.

До складу комісій можуть входити представники громадських організацій, підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності та окремі громадяни. Для цього установи і організації, які бажають включити до складу комісії своїх представників, подають до виконавчого комітету, відповідні пропозиції. Окремі громадяни подають заяви, підписані особисто.

- Нововолинський МВК
- громадські організації

У Нововолинську поляки пропонують створити культурний центр

У Нововолинську перебувала делегація з міста Білгорая Люблінського воєводства на чолі з головою ради Зиґмундом Дехніком, – інформує інтернет-видання «Волинська правда».

Гості з-за Бугу запропонували українським партнерам долучитися до проекту, що передбачає створення у Нововолинську польсько-українського культурного і духовного центру, який діятиме у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна. У результаті домовленостей підписана декларація про наміри щодо співпраці у цьому напрямку.

З української сторони документ підписав міський голова Віктор Сапожніков, – повідомили у Нововолинському МВК.

джерело - волинська правда

- Нововолинський МВК
- міський голова Віктор Сапожніков

Нововолинські баскетболісти успішно відіграли перше коло Чемпіонату

Позаду залишилися 12 ігор першого кола в рамках західної зони Чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд. Про це інформує інтернет-видання «Волинська правда».

Як повідомили в Нововолинському МВК, вони тривали впродовж 6 турів, чотири з яких нововолинська команда провела «вдома». Нагадаємо, що у підгрупі з місцевими «олімпійцями» змагалося ще 6 баскетбольних клубів. За результатами проведених матчів представники нововолинського СК «Олімп» ділять ІІІ-ІV місця з костопільським «Меридіаном». Лідерами ж у підгрупі є БК «Будсервіс» із Сарн (І місце) та БК «Ай-Тім» зі Львова (ІІ місце). Ігри другого кола Чемпіонату стартуватимуть 29-30 січня 2011 року. Нововолинські спортсмени прийматимуть вдома одну із рівненських команд під назвою «ДЮСШ-93».

На відміну від попереднього етапу Чемпіонату для місцевої команди друге коло змагань, за винятком першого та останнього турів, пройде на виїзді. Численні вболівальники «Олімпу» впевнені, що цьогоріч їх баскетбольні кумири вийдуть з підгрупи і боротимуться за престижні місця у загальноукраїнській першій лізі Чемпіонату.

Джерело - волинська правда
- Дитячо-юнацька спортивна школа
Новіші публікації Старіші публікації Головна сторінка