АТО беззаконня бізнес благодійність вакансії вибори 2009 вибори 2010 вибори 2012 вибори ВРУ 2014 випадок відео влада міста Волинь волонтерство вугледобування гумор діти досвід ДТП духовність екологія економіка енергетика Євромайдан 2013-2014 ЖКГ злочин ЗМI інтерв’ю комунальна сфера кордон Кордон 835 корупція кримінал культура медицина мистецтво місто молодь новини новини з інших сайтів опитування освіта погода події політика правила працевлаштування регіон релігія різне сайти Сапожніков свобода слова сім'я спорт транспорт форум фото

На Волині існує потреба у будівництві нових пунктів перетину українсько-польського кордону!

Так вважають мешканці прикордонних населених пунктів, які взяли участь в
опитуванні. Тому влада і громадські організації Волині повинні надалі працювати
у напрямку лобіювання цієї ідеї.

З метою вивчення думки громадян щодо доцільності створення нових пунктів
перетину українсько-польського кордону Асоціацією Молодих Реформаторів було
проведено соціологічне дослідження. Мешканців міста Нововолинськ та сіл Кречів
і Мовники, тобто населених пунктів, що розташовані найближче до прикордонного
знаку № 835, запитали про їхню оцінку роботи існуючих пунктів перетину кордону,
регулярність їх візитів закордон та про потребу у створенні нових пунктів пропуску
через кордон.

ЗАЛАШТУНКИ ОДНОГО СКОРОЧЕННЯ

Про це говорять

Буденна нібито подія сталась у листопаді на сесії Нововолинської міськради: скоротили людину. При затвердженні штату структурних підрозділів виконкому на 2011 рік зненацька позбулася посади 50-річна Надія Жук – заступник начальника управління освіти. Звільнити її мають на початку лютого.
СІРИМ – ПОДЯКА, БІЛИМ – ДОПЛАТА
Звісно, без роботи освітянка не залишиться. Такі досвідчені фахівці, як вона, потрібні і школам, і технікуму, і вищим навчальним закладам (у Нововолинську є філії національного університету і приватного вишу). Тож проблема полягає не у працевлаштуванні чиновниці. Ітиметься зовсім про інше – про негаразди в тутешніх освітянських верхах.
Зовні все виглядає дуже пристойно. Високі показники, зразкова статистика. Нововолинське вчительство й справді працює напрочуд результативно. Щороку школярі шахтарського містечка перемагають на обласних і всеукраїнських олімпіадах та конкурсах. Щороку сотні юнаків і дівчат стають студентами найкращих вишів країни. Успішними студентами, що важливо!

У Нововолинську відбулася Свічкова хода до Дня боротьби зі СНІДом

Нововолинська міська організація Товариства Червоного Хреста України спільно з відділом сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту міськвиконкому ініціювали 1-го грудня проведення Свічкової ходи в рамках Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом. Про це інтернет-видання «Волинська правда» повідомили у Нововолинському МВК.

Хода простяглася від кінотеатру «Україна» – по бульвару Шевченка – і до майдану Незалежності. В учасників акції на грудях червоніли стрічки – символи боротьби з імунохворобою, у руках – запалені свічки, які згодом поставили біля Палацу культури у формі стрічки-символу.

Протягом дня перехожі мали змогу переглянути на екрані відеоролики, що стосувалися профілактики ВІЛ/СНІДу, а молодіжний музикант Славко Святинчук таки достукався до сердець молоді своїми піснями. Волонтери розповсюджували серед учасників акції тематичні буклети.


Джерело - волинська правда

- Товариства Червоного Хреста України
- Нововолинський МВК
Новіші публікації Старіші публікації Головна сторінка