АТО беззаконня бізнес благодійність вакансії вибори 2009 вибори 2010 вибори 2012 вибори ВРУ 2014 випадок відео влада міста Волинь волонтерство вугледобування гумор діти досвід ДТП духовність екологія економіка енергетика Євромайдан 2013-2014 ЖКГ злочин ЗМI інтерв’ю комунальна сфера кордон Кордон 835 корупція кримінал культура медицина мистецтво місто молодь новини новини з інших сайтів опитування освіта погода події політика правила працевлаштування регіон релігія різне сайти Сапожніков свобода слова сім'я спорт транспорт форум фото

Місцеві вибори на Рівненщині і Волині: черги на дільницях, плутанина в бюлетенях

Рівне – Усі дільниці на Рівненщині й Волині відкрилися вчасно, однак на багатьох із них зранку люди змушені вистоювати в чергах через велику кількість бюлетенів. Чимало дільниць відкрилися пізніше на 10-15 хвилин: члени комісій не встигали роздати бюлетені. Люди починали заповнювати бюлетені поза кабінками.
Зокрема, в селищі Оржів спостерігач Рівненського КВУ зафіксувала неодноразові випадки заповнення виборцями бюлетенів поза межами кабінок для голосування, один із виборців навіть сів за стіл до членів ДВК, щоб заповнити бюлетень.

На одних дільницях бюлетенів – забагато, на інших – замало. На спецдільниці, котра знаходиться у районній лікарні волинського містечка Маневичі, вже до обіду бракувало десяти бюлетенів до обласної і районної рад.

«ОПОРА» запрошує на дебати кандидатів

Шановні експерти, журналісти та члени громадських організацій запрошуємо вас 27 та 28 жовтня об 11.00 у конференц-залі готелю «Україна» на дебати кандидатів на пост міського голови Луцька та кандидатів у депутати Луцької міської ради. Захід організовується регіональним представництвом Всеукраїнської громадянської мережі «ОПОРА» на Волині.
За результатами проведених експертного та всеукраїнського соціологічного опитувань, а також вуличного (без вибірки) опитування лучан «ОПОРА» відібрала п’ятірку найрейтинговіших кандидатів на пост міського голови, а також кандидатів у депутати Луцької міської ради.
У середу, 27 жовтня, подебатувати «опорівці» запросили представників найрейтинговіших політичних партій у Луцьку. Це – «Сильна Україна», «Свобода», «Батьківщина», Партія Регіонів та «Фронт змін».
На наступні дебати «ОПОРА» запросила до участі кандидатів на міського голову: Миколу Романюка, Богдана Шибу, Анатолія Грицюка, Володимира Бондаря, Андрія Козюру. Дебати кандитатів на пост міського голови відбудуться у четвер, 28 жовтня, об 11.00.

Хитка опора Віктора Сапожнікова

«Предательство – вопрос времени» . Кардинал Ришелье.

Навколо імені чинного голови міста Віктора Сапожнікова розмови точаться давно. Вони, як засвідчують факти, посилились на сьогодення в рік виборів, які відбудуться 31 жовтня. Віднайшлися й ті, хто й надалі вперто проштовхує його в мерське крісло, адже не секрет, що в разі його поразки дехто позбудеться не тільки тепленького місця, а ймовірно стане кандидатом в те місце «де Макар телят не пас». В кулуарах білого будинку подейкують, що Сапожніков давно загордився так, що й не помічає своїх підлеглих, дивиться на них як на власних рабів, а тому з нетерпінням чекають, щоб він ті вибори програв. Вони навіть згідні прийняти і працювати з будь-яким із претендентів на мерську посаду і допомагають вони йому для галочки, будь-як.

ХТО БУДЕ МЕРОМ НОВОВОЛИНСЬКА?

Витяги з аналітичного звіту за результатами соціологічного дослідження в рамках всеукраїнського опитування: «Зміна влади: за крок до невідомого»
Час проведення дослідження: 04-07 вересня 2010 року та 12-15 жовтня 2010 року
Місце проведення дослідження: Волинська обл. м.Нововолинськ

1. ЗАГАЛЬНА ЧАСТИНА ЗВІТУ
Соціологічне дослідження проведене в рамках всеукраїнського опитування: «Зміна влади: за крок до невідомого» протягом вересня 2010року в м.Нововолинськ Волинської обл..
1.1 Метою дослідження є визначити рівень довіри для діючої влади в місті та настрої виборців на передодні виборів місцевих рад та сільських, селищних міських голів 31 жовтня 2010 року.
1.2 Предметом дослідження виступають думки, настрої, переконання виборців на передодні виборів місцевих рад та сільських, селищних міських голів 31 жовтня 2010 року.
1.3 Цільова аудиторія (вибірка) – громадяни міста Нововолинська від 18 років.
Всього було опитано 433 респонденти.

Нововолинський БЮТ порушує Закон

Протокол про розповсюдження незаконної агітації склали правоохоронці у Нововолинську сьогодні у суботу 16 жовтня 2010 року. Трапилося це у палатці агітаторів ВО „Батьківщина” на майдані Незалежності.

Працівниками міліції були вилучені 123 агітки, що не містили вихідних даних: місця друку, тиражу та відповідального за друк. У листівках, які уже більше тижня розповсюджували представники партії БЮТ, був присутній заклик не підтримувати наступних політичних сил: Партії регіонів, Сильної України, Народної партії, комуністів та „кишенькової опозиції”, тобто усіх інших політсил, окрім ВО „Батьківщини”. Згідно із „Законом про вибори” відсутність вихідних даних на агітматеріалах є правопорушенням, що карається згідно чинного законодавства.

Як мер створює нові робочі місця

Основні страхи й надії мешканців кожного міста криються в необхідності працевлаштування. Обіцянка створити нові робочі місця буде у програмі кожного кандидата на мери від кожної партії. Проте за останні роки безробіття в Нововолинську лише зростає, хоча нас переконують у зворотньому. Не маючи законної можливості заробити гроші, нововолинці поповнюють ряди заробітчан усіх країн світу. Влада ж бездіяльна. Якось дивно, що місто із таким промисловим потенціалом сьогодні не може забезпечити своїх жителів робочими місцями.

У Нововолинську «вчорашній» в’язень ледь не зарізав співмешканця матері

Днями до чергової частини Нововолинського МВ УМВС України у Волинській області надійшло повідомлення з центральної міської лікарні про те, що до них доставлено з ножовим пораненням черевної порожнини 30-річного місцевого жителя Сергія З. Про це інтернет-видання «Волинська правда» повідомили у ВЗГ УМВС Волині.

Як з’ясували правоохоронці, чоловіка підрізав син співмешканки потерпілого. Начальник Нововолинського МВ УМВС України у Волинській області Анатолій Трофімов розповідає, що підозрюваний Дмитро Н. тільки-но повернувся з місць позбавлення волі – відбував покарання за фактом крадіжки. У свої 23 роки встиг побачити чимало неприємних ситуацій, але ніколи не думав, що сам опиниться в ролі агресора.

Того вечора Дмитро повернувся додому. Сергій запропонував хлопцеві «обмити» його покупку – чоловік придбав собі новенький DVD. Дмитро, знаючи себе, відразу попередив свого співрозмовника, що від спиртного втрачає голову і може робити необдумані вчинки. Та Сергій переконав хлопця, що нічого страшного не станеться.

Потерпілий розповідає, що стосунки із сином його співмешканки були не дуже приємними, адже нерідко Дмитро висував претензії до Сергія, що той не приносить ніякої користі його матері. Офіційно працювати не хоче, серйозними справами не займається, а тільки відлежується на дивані. Такого роду конфліктні ситуації виникали часто, але більш як до образ не доходило. Усі тримали себе в руках.
Новіші публікації Старіші публікації Головна сторінка