АТО беззаконня бізнес благодійність вакансії вибори 2009 вибори 2010 вибори 2012 вибори ВРУ 2014 випадок відео влада міста Волинь волонтерство вугледобування гумор діти досвід ДТП духовність екологія економіка енергетика Євромайдан 2013-2014 ЖКГ злочин ЗМI інтерв’ю комунальна сфера кордон Кордон 835 корупція кримінал культура медицина мистецтво місто молодь новини новини з інших сайтів опитування освіта погода події політика правила працевлаштування регіон релігія різне сайти Сапожніков свобода слова сім'я спорт транспорт форум фото

В ОБЛАСТІ ОЦІНИЛИ НОВОВОЛИНСЬКИЙ ХЛІБ, ШАМПУНЬ ТА ЯЩИКИ

Підсумки цьогорічного регіонального етапу конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України» – «Кращі товари та послуги Волині» підбили 23 червня в облдержадміністрації урочистим врученням відзнак найуспішнішим виробникам.
Експерти та обласна конкурсна комісія визначила 45 найменувань продукції, товарів, робіт та послуг, які візьмуть участь у всеукраїнському етапі конкурсу.
Серед них було відзначено і п’ять переможців з Нововолинська та одного лауреата.

ТІКі позитивні емоції

Плескали в долоні, танцювали польку, кидали на сцену квіти та іграшкові ведмедики ті, хто завітав 26 червня у Палац культури на концерт гурту «ТІК».

«Дуже вдячна публіка у вашому місті. Енергетика неймовірна,» - сказав Віктор Бронюк нам після виступу. А починалося все з ініціативи двох людей – Юрія Сиротюка та Бориса Карпуса, яким вдалося організувати та на достойному рівні провести даний культурний захід.

«Гадаю все нам вдалося, адже зала майже заповнена людьми, - каже Юрій Іванович. –Нововолинці засвідчили своє бажання бачити і чути знаменитих, талановитих виконавців на сцені нашого міста, тому ми будемо продовжувати радувати слухачів новими цікавими акціями.»

На концерті гурту «ТІК» були помічені депутати міськради Жила Лариса та Андрій Самков, а також перший заступник мера - Юрій Єлева. Звісно, що прийшли підтримати ініціативу й місцеві підприємці. Серед їх числа відзначив Андрія Нагорного та Василя Бутинця. Загалом публіка реагувала досить жваво. Помітно, що реально цікаві акції у нас відбуваються рідко. Зрештою, тепер є надія на те, що ситуація таки зміниться.


НОВІ ГІРКИ ДЛЯ ДІТЕЙ

Спільні зусилля дають результат. У цьому переконалися ті, хто завітав на врочисте відкриття першого дитмайданчику, що відбулося 26 червня біля будинку №22 на 15-ому мікрорайоні в рамках проекту «Дитячі майданчики для рідного міста».

СТУДЕНТИ ПОРАДИЛИ ВЛАДІ ЗВЕРНУТИ УВАГУ НА ПРОВІНЦІЮ

Форум молоді Волині, метою якого було налагодити якісно нові канали співпраці та розбудувати партнерські відносини між представниками громадських організацій, органами студентського самоврядування та представниками органів державної влади, поширити інформацію про діяльність громадського сектору та проектів міжнародних і українських фондів, а також сприяння органами державної влади розвитку «третього сектору» регіону відбувся 23 червня 2010 року в приміщенні Волинської обласної державної адміністрації.

ЧОТИРИ МЕРИ ПРИЇХАЛИ ЗА ДОСВІДОМ У НОВОВОЛИНСЬК

Мери та депутати міськрад, котрі співпрацюють з Муніципальною програмою врядування і сталого розвитку ПРООН, завітали днями до нашого шахтарського міста.
18 червня відбулась навчально-оглядова поїздка до Нововолинська у рамках візитів дружби між містами Східної та Західної України. Розпочалася вона у стінах конференц-
залу міськради, де учасників привітали заступники нововолинського мера Володимир Рожелюк та Юрій Єлева. Володимир Дмитрович розповів про допомогу влади у реалізації проектів. Юрій Володимирович зазначив, що питання реформування ЖКГ стоїть дуже гостро сьогодні у більшості міст нашої держави. Одначе Нововолинськ уже й тут має чим похвалитися. Значних результатів ми досягнули не лише у благоустрої міста, але й у створенні об’єднань співвласників багатоквартирних будинків(ОСББ), що являють собою чи не найефективнішу форму управління майновим фондом.

У Нововолинську ТІК

РЕФОРМА ЖКГ:ЗАВЕРШИТИ ПОЧАТЕ


В Нововолинську минулого тижня відбувся семінар для керівництва об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (далі-ОСББ).

Семінар був присвячений нагальній проблемі сьогодення житлово-комунального сектору України – проблемі завершення реформ ЖКГ та переведення житлового фонду України на професійне управління. Учасники заходу ознайомились з досвідом проведення реформ у сфері приватизації і передачі прибудинкових територій у власність або в оренду організаціям співвласників багатоквартирних будинків, отримали цінні практичні навички та поради щодо правових аспектів успішного отримання прибудинкової території в довгострокову оренду.

Єлева знову переміг

Перший заступник нововолинського міського голови, Юрій Єлева, став золотим призером на Чемпіонаті Європи з пауерліфтингу, що проходив 26-30 травня у Донецьку.
Новіші публікації Старіші публікації Головна сторінка