АТО беззаконня бізнес благодійність вакансії вибори 2009 вибори 2010 вибори 2012 вибори ВРУ 2014 випадок відео влада міста Волинь волонтерство вугледобування гумор діти досвід ДТП духовність екологія економіка енергетика Євромайдан 2013-2014 ЖКГ злочин ЗМI інтерв’ю комунальна сфера кордон Кордон 835 корупція кримінал культура медицина мистецтво місто молодь новини новини з інших сайтів опитування освіта погода події політика правила працевлаштування регіон релігія різне сайти Сапожніков свобода слова сім'я спорт транспорт форум фото

10 ДИТЯЧИХ МАЙДАНЧИКІВ ВСТАНОВЛЯТЬ У НОВОВОЛИНСЬКУ

У Нововолинську з 1 по 20 травня проходить конкурс на встановлення дитячих майданчиків. Про це місцевим ЗМІ повідомили організатори проекту на прес-конференції, що відбулася 5 травня у приміщенні міськради.

«Ми побачили проблему і взялися до її вирішення, - сказав журналістам Борис Карпус, голова правління МГО «Перспектива». – Дітям немає де гратися? Значить треба створити умови для їх відпочинку. Ми вирішили піти шляхом проведення конкурсу на умовах дольової участі, переможці якого встановлять майданчики і таким чином вирішать дану проблему. Водночас ми отримаємо кілька вигод: місто стане ще гарнішим, а люди отримають досвід реалізації власних ініціатив.»

Реконструкцію 10-тої шахти Нововолинська планують завершити в наступному році

В наступному році до Дня шахтаря планується завершити будівництво 10-ї шахти Нововолинська. Про це повідомив голова робочої підгрупи регіонального комітету з економічних реформ з напрямків діяльності: «Енергозбереження та енергозабезпечення», «Розвиток вугільної, торф’яної та газової галузей», «Розвиток перспективних та інфраструктурних секторів» – Микола Кучеренко, – повідомляє інтернет-видання «Волинська правда».

ООН В НОВОВОЛИНСЬКУ

Досвід розвитку світової спільноти за останні роки свідчить, що людям не потрібно чекати сторонньої допомоги, щоб вирішити місцеві проблеми. Їм потрібно лише спробувати зробити щось власними силами.
Новіші публікації Старіші публікації Головна сторінка