АТО беззаконня бізнес благодійність вакансії вибори 2009 вибори 2010 вибори 2012 вибори ВРУ 2014 випадок відео влада міста Волинь волонтерство вугледобування гумор діти досвід ДТП духовність екологія економіка енергетика Євромайдан 2013-2014 ЖКГ злочин ЗМI інтерв’ю комунальна сфера кордон Кордон 835 корупція кримінал культура медицина мистецтво місто молодь новини новини з інших сайтів опитування освіта погода події політика правила працевлаштування регіон релігія різне сайти Сапожніков свобода слова сім'я спорт транспорт форум фото

Об’єдналися, щоб досягти результату

Більшість із нас живе у багатоквартирних будинках. Це має свої вигоди і клопоти. Хоча другого, на жаль, більше. Тим паче за жалюгідних потуг держави у напрямі покращення житлово-комунального господарства. Схоже на те, що реформ тут нам ще чекати й чекати. Жеки свою малоефективність в управлінні житлово-майновими фондами уже довели, тому законотворці дали громадянам можливість створення альтернативи – об’єднань співвласників багатоквартирних будинків(ОСББ). Зрештою, це нововведення нововолинці охоче взяли на озброєння і декілька років поспіль активно його реалізують.


Енергетики за борги відключать водоканали Луцька і райцентрів

ВАТ «Волиньобленерго» надіслало офіційні повідомлення про припинення електропостачання підприємствам водоканалізаційних господарств Луцька, Володимира-Волинського, Ковеля і Нововолинська – їм відімкнуть струм у разі несплати заборгованості за світло в двотижневий термін.

Уряд погодився профінансувати будівництво шахти №10 в Нововолинську

Учора, 30 березня, Волинська область представила на розгляд Міністерства фінансів України проект зведеного місцевого бюджету. Прогнозні розрахунки перед Міністром фінансів України Федором Ярошенком захищали голова облдержадміністрації Борис Клімчук та начальник головного фінансового управління області Ігор Никитюк. Про це повідомили у прес-службі губернатора Волині.


Нововолинська влада відмовляється перевозити пільговиків

У Нововолинську до мінімуму скорочено кількість автобусних рейсів, що обслуговують пільговиків, зокрема, на маршрутах № 2 і 13.

Популярні серед городян громадські автобуси курсують у місті і до шахтарського селища Жовтневе.

У Нововолинську чоловік так «захищався» під час бійки, що «пальнув» у суперника з «пневмата»


У Нововолинський міськвідділ внутрішніх справ звернувся із заявою тридцятитрирічний місцевий мешканець Василь Д. Він повідомив, що на території міської автостанції отримав поранення. Інформує інтернет-видання «Волинська правда».

Нововолинські податківці розповіли студентам, як декларувати доходи

Нововолинські податківці завітали до Нововолинського факультету Тернопільського національного економічного університету, щоб розповісти про особливості декларування доходів. Про це інтернет-видання «Волинська правда» повідомили у ДПА у Волинській області.

ООН пам’ятає про Нововолинськ


Нововолинські фахівці нещодавно побували на конференції-тренінгу, присвяченій підтримці громадських ініціатив. Результати не змусили себе чекати. Було досягнуто домовленість про те, що з бюджету Програми розвитку ООН виділять близько 10-и тисяч доларів на проекти громад Нововолинська

У Нововолинську – депресії серед безробітних

У міському центрі зайнятості лише 44 вакансії, тоді як до кризи було понад 4 тисячі.

Як розповіла директор центру зайнятості Євгенія Піковець, торік у Нововолинську створили 1 668 робочих місць, натомість ліквідували 1 154.

Зараз на обліку в центрі зайнятості 1 100 осіб. Із них 570 – молоді люди, віком до 35 років. Загальний рівень безробіття становить 3,2 відсотка.

Досі залишається депресивним шахтарське селище Жовтневе. Воно мало цікавить інвесторів, що й позначається на зайнятості населення, - повідомляє «Волинське телебачення».

Чи буде Нововолинськ першим?

Матеріали до всеукраїнського конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку» нещодавно презентував у Києві Юрій Єлева, перший заступник міського голови.


Віктор Сапожніков звітував про свою роботу та роботу очолюваного ним виконавчого комітету за 2009 рік

4 березня міський голова Віктор Сапожніков звітував про свою роботу та роботу очолюваного ним виконавчого комітету за 2009 рік. У сесійній залі міської ради були присутні керівники підприємств, установ, організацій, представники громадськості міста.

По бюджетах Луцька, Ковеля і Нововолинська – недобір, – кажуть в ОДА

Головне фінансове управління облдержадміністрації надіслало інформацію про виконання місцевих бюджетів області за доходами загального фонду станом на 1 березня 2010 року, – інформує інтернет-видання «Волинська правда».

Новіші публікації Старіші публікації Головна сторінка