АТО беззаконня бізнес благодійність вакансії вибори 2009 вибори 2010 вибори 2012 вибори ВРУ 2014 випадок відео влада міста Волинь волонтерство вугледобування гумор діти досвід ДТП духовність екологія економіка енергетика Євромайдан 2013-2014 ЖКГ злочин ЗМI інтерв’ю комунальна сфера кордон Кордон 835 корупція кримінал культура медицина мистецтво місто молодь новини новини з інших сайтів опитування освіта погода події політика правила працевлаштування регіон релігія різне сайти Сапожніков свобода слова сім'я спорт транспорт форум фото

Офіційна заява - В.Б. Сапожніков


Аналізуючи публікації на сайтах окремих Інтернет-видань, які спрямовані на зневаження особи міського голови Віктора Сапожнікова (звинувачення в отриманні хабара за землю з усіма його наслідками) стверджуємо, що вони є замовними матеріалами до виборів Президента України та виборів у місцеві ради. Ініціаторами вважаємо представників обласної та міської організацій Партії регіонів, які, насамперед, розгорнули боротьбу за крісло мера в Нововолинську. Безперечно, що за ними "виглядають вуха" й інших, котрі бачать себе у кріслі міського голови.

У Нововолинську в безробітного вилучили вибухівку та детонатор

У місті Нововолинську Волинської області на вулиці працівники міліції затримали 24-річного місцевого мешканця, в якого вилучили 860 грамів вибухівки та електродетонатор.

Як повідомили ZAXID.NET в ДЗГ МВС України, затриманий – безробітний.

Джерело ZAXID.NET

Президентська пенсiя


Всі ми пережили насправді не простий рік ! І наступний 2010 не обіцяє бути кращим. Дещо песимістично… Проте в даній статті я Вас популістськими інформаційними пампушками годувати не збираюсь. Мова піде про гроші. А точніше про пенсії. А точніше про пенсіонерів та їх захист. А точніше про обіцянки кандидатів на посаду Президента України, які стосуються захищеності пенсіонерів та їх соціальних гарантій . Приводом до роздумів стала інформація про одну з вимог Міжнародного Валютного Фонду при видачі кредитів Україні, а точніше українському Уряду (а це як показує досвід і телевізор велика різниця)… А саме – МВФ хотів, щоб пенсії в Україні почали давати з 65 року життя.


У Нововолинську горів хлів

Хлів одного з мешканців Нововолинська спалахнув вночі. Хтось із сусідів викликав пожежників і ті, за відгуками очевидців, швидко загасили пожежу

У шахтi на Волинi вибухнув метан. Потерпіли 7 людей


Новини
У шахтi на Волинi вибухнув метан. Потерпіли 7 людей
07.01.2009
У нiч на середу в мiстi Нововолинськ Волинської областi на шахтi номер 10, яка перебуває в стадiї розробки та ще не введена в експлуатацiю, стався вибух метану. Внаслiдок аварії дiстали травми семеро робiтникiв.

Як повiдомляє в середу прес-служба Мiнiстерства України з питань надзвичайних ситуацiй, газ вибухнув на глибинi 355 метрiв пiд час проведення бетонних робiт у заїздi на перший пiвнiчний штрек шахти.

Потерпілих з опiками госпiталiзували.

Попередня причина вибуху – виникнення iскри пiд час виконання робiт.

Джерело: "Радіо Свобода"
Новіші публікації Старіші публікації Головна сторінка