АТО беззаконня бізнес благодійність вакансії вибори 2009 вибори 2010 вибори 2012 вибори ВРУ 2014 випадок відео влада міста Волинь волонтерство вугледобування гумор діти досвід ДТП духовність екологія економіка енергетика Євромайдан 2013-2014 ЖКГ злочин ЗМI інтерв’ю комунальна сфера кордон Кордон 835 корупція кримінал культура медицина мистецтво місто молодь новини новини з інших сайтів опитування освіта погода події політика правила працевлаштування регіон релігія різне сайти Сапожніков свобода слова сім'я спорт транспорт форум фото

Лист читача. Заява.

Голові Нововолинської
міської організації
партії ВО «Батьківщина»
Соколовій Л. М.
члена партії Никитюк В. Г.


ЗАЯВА

   Я, Никитюк Віктор Георгійович, член партії ВО «Батьківщина» з 11.08.2005 року (партійний квиток №407511), голова первинної партійної організації №13, вважаю, що Нововолинська міська партійна організація ВО «Батьківщина» є залежною. Міське керівництво використовує партію у своїх особистих цілях, задовільняючи власні інтереси, маніпулює бютівськими депутатами, як "маріонетками". Муніципальна влада "дерибанить" міську комунальну власність, застосовуючи при цьому рішення Нововолинської міської ради, які маскуються під інвестиційні проекти. БЮТ, маючи в раді 54%, несе персональну відповідальність за це мародерство.
   Сьогодні бютівцям необхідно негайно висловити недовіру міському голові, провести повну ревізію виконань рішень міської ради, умов продажу об'єктів комунальної власності, які приватизовувались, почати, нарешті, виконувати передвиборну програму блоку. Але я глибоко сумніваюсь, що на це здатний депутатський корпус від Нововолинської територіальної партійної організації ВО «Батьківщина», який має більшість в міській раді.
   Керівництво партії до мене ніколи не прислухалось і нікого в керівні органи з членів первинної партійної організації №13 не включало, абсолютно відсутня співпраця з єдиною в Україні громадською організацією «Юлія Тимошенко - майбутнє України».
   Я, як найактивніший депутат, вважаю своє перебування в такій вузькообслуговуючій структурі недоцільним, а свою незгоду виражаю виходом з партії.
 
25.09.2009р.
автор: Віктор НИКИТЮК
джерело: лист читача

Ініціатива обласного депутата щодо прав мешканців гуртожитків та енергозбереження

В Нововолинську як і в кожному місті України існує житлова черга та велика кількість людей, що мешкають у складних житлових умовах. Люди, що проживають в багатоквартирних будинках ще в 1994 році отримали право безоплатно приватизувати власні квартири і це стало для них основним капіталом, надбаним протягом цілого життя. Проте, мешканці гуртожитків такої нагоди чекають протягом усіх років Незалежності. Ці люди, проживаючи в гірших умовах, не можуть ні продавати з метою розширення житлової площі, ні подарувати, ні передати у власність чи спадщину дітям, онукам власні помешкання.

Від сесії до сесії живеться нам тут весело!

Вони – безробітні, вона - працює!

Нещодавно в м. Нововолинську відбулася чергова тридцять перша сесія міської ради, яка розпочала свою роботу з привітання першого заступника - секретаря ради з ювілеєм - 55 річчя…

Новіші публікації Старіші публікації Головна сторінка