АТО беззаконня бізнес благодійність вакансії вибори 2009 вибори 2010 вибори 2012 вибори ВРУ 2014 випадок відео влада міста Волинь волонтерство вугледобування гумор діти досвід ДТП духовність екологія економіка енергетика Євромайдан 2013-2014 ЖКГ злочин ЗМI інтерв’ю комунальна сфера кордон Кордон 835 корупція кримінал культура медицина мистецтво місто молодь новини новини з інших сайтів опитування освіта погода події політика правила працевлаштування регіон релігія різне сайти Сапожніков свобода слова сім'я спорт транспорт форум фото

Бідні та багаті: хто за кого платить !?Нещодавно відбулась чергова сесія Волинської обласної ради. При формуванні порядку денного Єлева Юрій Володимирович запропонував включити питання прийняття звернення депутатів  обласної ради до керівництва держави щодо формування тарифів на житлово-комунальні послуги. Свою пропозицію він аргументував тим, що середні заробітні плати по Волині в 2-5 разів менші, ніж у Києві.
У 2008 році розмір податку з доходів фізичних осіб в розрахунку на одного мешканця (а, отже, і самі доходи) в столиці більший в 4 рази, ніж в Луцьку і в 7 разів, ніж у Нововолинську. З сільськими районами Волині різниця ще більша. Декілька тижнів тому в пресі з'явилась інформація про домовленість між урядом та керівництвом Києва щодо зниження тарифів. Отже, на думку Юрія Єлеви, волиняни, які мають значно менші доходи від жителів столиці, в наслідок прийнятих несправедливих рішень, будуть платити значно більше за киян. Бідні в черговий раз будуть платити за багатих і спонсорувати передвиборчу кампанію в столиці.
На думку керівництва однієї з фракцій звернення частково носить політичний характер. Після гострих дискусій та наполягань депутата, який двічі вимагав поставити це звернення на голосування, рішення було прийнято. Створена редакційна колегія, яка, взявши за основу пропозицію Юрія Єлеви, відкоригує текст, який буде надісланий керівництву держави.
Нижче подано проект рішення за редакцією депутат обласної ради Юрія Єлеви:
Звернення депутатів Волинської обласної ради до Президента України, Прем'єр-міністра України, голови Верховної ради України щодо формування тарифів на житлово-комунальні послуги :
Ми, депутати Волинської обласної ради висловлюємо свою категоричну незгоду з популістським, безсистемним формуванням тарифів на житлово-комунальні послуги. Складається враження, що тарифи встановлюються не згідно економічних та соціальних законів, а згідно політичної доцільності.
Так згідно заяв Прем'єр-міністра України та мера Києва з 1 листопада 2009 року до травня 2010 року на території столиці будуть знижені тарифи на житлово-комунальні послуги. Це стало можливим завдяки тому, що Прем'єр-міністр зобов'язала НАК «Нафтогаз» реструктуризувати нинішній борг Києва за газ і в подальшому надавати об'єми  газу в борг.
Такі рішення поглиблюють існуючу несправедливість - коли мешканці населених пунктів України, маючи реальний дохід у кілька разів менший мешканців Києва, вимушені сплачувати за комунальні послуги набагато більше за киян.
Крім того, Київенерго перед опалювальним періодом мало поточну заборгованість за газ понад 700 млн. гривень при боргу теплокомуненерго всієї держави 3,5 млрд. грн.
За інформацією мера Києва додаткова заборгованість міста за газ, спожитий в опалювальний період 2009-2010 років, коли будуть діяти знижені тарифи, може становити близько 1,5 млрд. грн. Виникне ситуація, коли за борги столиці сплачуватиме вся Україна. Весь народ України не повинен платити за тепло киян або передвиборний піар.
Вимагаємо перегляду несправедливих рішень, усунення місцевих та столичних політиків від тарифоутворення та законодавчої передачі права регулювання і затвердження тарифів спеціально створеному регуляторному органу.
Андрій Гудько

6 коментарів:

 1. ДіД27.10.09, 18:26

  Як на мене, то змістовність цього листа тягне максимум на рівень школяра 7-8их класів.
  Сам лист є нічим іншим, як просто "популистським піаром", тіпа: "А яж шось пробував добитись для простих мешканців".

  Можу дати відповідь на цей лист ше до того, як цю відповідь дадуть з тих кабінетів, до яких він адресований. Тут багато розуму не треба.... І основною з причин негативної і грубої відповіді буде саме текст і тон, в якому написаний цей бездарство-лист.

  Шкода мені Вас, Волиняни!!! Ви чудові люди, але часто "гнетесь" під всіх і вся.
  Я сам колишній Волиняка. Шкода рідній край......

  ВідповістиВидалити
 2. громадянин27.10.09, 21:54

  Також шановний Юрій Володимирович не забуває дбати про свої бізнес – інтереси, адже представники громади м.Нововолинська пам’ятають скандальну історію щодо надання дозволів на встановлення автономного опалення, та й хто робив ці дозволи то знає, що після заборони автономного опалення дозволи почали видаватися задніми числами , а за це бралося 5 – 7 тисяч гривень!!! (Через підставних осіб звісно). Адже саме ви тоді були головою комісії по видачі цих дозволів і не могли не знати ,що вони липові . Однак правоохоронці завели справи на простих виконавців, їх же і з роботи звільнили, а Юрій Володимирович як їздив на джипі так і їздить. То хто тут бідний?
  Так що не треба прикривати за благими проектами нібито на користь громади, власну користь та бізнес – інтереси.

  ВідповістиВидалити
 3. teleskop03.11.09, 12:14

  «Знання примножує скорботу» — Еклезіаст.

  Бурхлива діяльність, так званого, “диригента ЖКХ”, за сумісництвом обласного депутата п.Єлеви Юрія Володимировича, вже стала ”притчею во-язицех” і скоріше нагадує відомий персонаж з гумористичної книги Ільфа і Петрова ”Дванадцять стільців” : “Завгосп 2-го будинку Старсоцзабезу був сором'язний злодюга. Вся істота його протестувала проти крадіжок, але не красти він не міг. Він крав, і йому було соромно. Крав він завжди, завжди соромився, і через те його добре голені щічки завжди горіли рум'янцем замішання, сором'язності, ніяковості й конфузу”.
  Не дивно, що екранізація цього твору є улюбленим телепереглядом нашого “героя” (інтерв”ю газети ”Наше місто” від 19.03.2009р.). Бравурні реляції обласного депутата на фоні розвалу комунального господарства міста – блюзнірство, якщо не відвертий цинізм посадовця місцевого самоврядування. Але, посада в нашій державі – то є бізнес, і бізнес непоганий. Це Юрій Володимирович засвоїв добре.
  Бізнес-імперія, яку збудував депутат, спираючись на своїх, не зовсім чистих на руку, місцевих бізнесменів – вражає. Це і торгівля, і транспортно-логістичні послуги, комерційна нерухомість, оренда приміщень, дольова участь та акції в промисловому сегменті, ресторанно-готельний бізнес і т.д.
  Дотепним є той факт, що Юрій Володимирович як “коуч успіху” і “тренер трансформації позитивного мислення”, проводить семінари в Клубі успішних для молодих лідерів (є ще й такий в місті). Напевно, детально розбирають нюанси банкрутства Нововолинського асфальтного заводу і куди поділись основні активи Нововолинського ливарного заводу кінця 90-х років. Молоді люди захоплено слухають “Гуру візуалізації і санації” про можливість заробити нормальні гроші не прикладаючи особливих зусиль.
  Напрошується висновок -показова скромність Юрія Володимировича – маска, яку все тяжче одягати та носити. А носити мусово- попереду виборчі перегони.
  Ось і підійшли до політики. І що?
  Горезвісна поведінка п.Єлеви в УНР, жалюгідні потуги якось підтримати мертвороджений ЄЦ, використовуючи свої владні повноваження - авторитету горемиці ніяк не добавляють. Будь-яка діяльність ЄЦівського “партайгеноссе”, зводиться до ремесла бальзаматора. Але, макіяж, як відомо, покійників не воскрешає.
  Почитаєш інформацію на Нововолинському сайті про ”героїчні зусилля” п.Єлеви Юрія Володимировича, подумаєш – оце молодець, оце Великий Чучхе комуналки! А насправді — «ні те ні се; дідько його знає що», як атестував пана Хлестакова поштмейстер Шпекін Іван Кузьмич.

  ВідповістиВидалити
 4. karamurza25.11.09, 14:57

  "На думку керівництва однієї з фракцій звернення частково носить політичний характер."
  что-то опять не поделили?
  а кому на ногу наступили, что так много букав накалякал???

  ВідповістиВидалити
 5. ddos29.11.09, 16:18

  Вусатий хлопака намолотив "бабла", і сидить в кабінеті посміхаючись.Йому добре, а нам простим мешканцям, що робити.Красти?

  ВідповістиВидалити
 6. Mer-NewVol04.12.09, 21:47

  Громадянин та teleskop не переживайте. Ось трохи відійдемо від кризи і займемося моїм заступником. Відповість він за дозволи і не тільки. Вже був у нас один тренінгіст (Роберт Флетчер) який проводив тренінги "Як стати мільйонером", тепер проводить тренінги в слідчому ізоляторі.

  ВідповістиВидалити
Додати коментар
Завантажити більше...