АТО беззаконня бізнес благодійність вакансії вибори 2009 вибори 2010 вибори 2012 вибори ВРУ 2014 випадок відео влада міста Волинь волонтерство вугледобування гумор діти досвід ДТП духовність екологія економіка енергетика Євромайдан 2013-2014 ЖКГ злочин ЗМI інтерв’ю комунальна сфера кордон Кордон 835 корупція кримінал культура медицина мистецтво місто молодь новини новини з інших сайтів опитування освіта погода події політика правила працевлаштування регіон релігія різне сайти Сапожніков свобода слова сім'я спорт транспорт форум фото

На Волинь насувається епідемія ГРЗ або грипу


Станом на 8 годину ранку на території Волинської області захворіло 4 тисяч 466 осіб. Медики точно не можуть встановити чи це гострі респіраторні захворювання, чи це грип. Про це 30 жовтня йшлося під час другого пленарного засідання чергової сесії Волиньради, - інформує репортер «Волинських новин».

За словами заступника начальника управління охорони здоров′я Волинської ОДА Марія Гогоща, із цієї кількості хворих – 570 діти. Із 269 госпіталізованих – 95 дітей. Також вона нагадала, що 25 жовтня у Луцьку померла жінка від гострої пневмонії. В обласному центрі Волині від учорашнього дня діє штаб, який покликаний боротися із хворобою. Вона розповіла про прикрий випадок у санаторії «Турії»: там наразі знаходяться діти із різних областей України, за словами її словами, у санаторії займалися самолікуванням, наразі 5 дітей учора були госпіталізовані до Ковельської районної лікарні. Медики учора обстежили 100 дітей, у 81 – була виявлена висока температура. Наразі у Луцьку засідає колегія охорони здоров’я, які напрацьовують алгоритм дій.

Заступник голови Волиньради Борис Загрева зауважив, що чимало людей не звертаються до лікарів і займаються самолікування. Депутат В’ячеслав Богдан поцікавився, який вірус «гуляє» по Україні. Гогоша відповіла, що лише за два тижні ймовірно буде встановлено природу вірусу. А обранець волинської громади Сергій Слабенко зауважив, чи забезпечені аптеки протигрипозними ліками. Вона зазначила, що на сьогоднішній ранок люди почали скаржитися на відсутність у аптечних закладах противірусних препаратів. Депутат Валерій Діброва поцікавився чи Україною поширюється легенева чума чи ні. Марія Гогоша відповіла, що не може ні заперечити чи підтвердити цієї інформації і додала, що спекуляція на противірусних ліках можлива.

Генеральний директор ВОДТРК Святослав Пирожко зауважив, що станом на 9.45 на сайті УНІАН з’явилася інформація із посилання на Міністра охорони здоров’я Василя Князевича про те, що Україною поширюється вірус свинячого грипу. Начальник управління освіти і науки України Михайло Попович зауважив, що наразі під час колегії медиків у обласному центрі Волині обговорюють продовження канікул у школах із 2 по 12 листопада, а також на цей термін мають припинити навчання у вищих та професійно-технічних закладах. За його словами, відсоток відсутності учнів у професійно-технічних закладах складає 3-5 %, лише у Нововолинську, Володимирі-Волинському та Старій Вижві він становить 16-17 %.

За даними Волинські новини

1 коментар:

  1. Valentyn Chub30.10.09, 15:51

    дані "Гугл Грип"
    http://www.google.org/flutrends/intl/uk/ua/

    ВідповістиВидалити
Додати коментар
Завантажити більше...