АТО беззаконня бізнес благодійність вакансії вибори 2009 вибори 2010 вибори 2012 вибори ВРУ 2014 випадок відео влада міста Волинь волонтерство вугледобування гумор діти досвід ДТП духовність екологія економіка енергетика Євромайдан 2013-2014 ЖКГ злочин ЗМI інтерв’ю комунальна сфера кордон Кордон 835 корупція кримінал культура медицина мистецтво місто молодь новини новини з інших сайтів опитування освіта погода події політика правила працевлаштування регіон релігія різне сайти Сапожніков свобода слова сім'я спорт транспорт форум фото

Нововолинськ – єдине місто на Волині, яке підписало угоду про постачання газу?

Днями перший заступник міського голови Нововолинська Юрій Єлева розповів на прес-конференції про початок і проведення опалювального періоду у місті. Про це інтернет-видання «Волинська правда» повідомили у Нововолинському МВК.
Він наголосив, що Нововолинськ – єдине місто у Волинській області, яке підписало угоду про постачання газу підприємству «Нововолинськтеплокомуненерго».

На думку першого заступника, перешкодою можуть стати невчасні розрахунки за послуги теплопостачання. Тому він звернувся до мешканців міста з проханням з розумінням віднестися до питання оплати за спожиті комунальні послуги. На сьогодні рівень оплати населенням міста поточних нарахувань і боргів минулих періодів за надані житлово-комунальні послуги і газ становить 98%. Юрій Єлева зазначив, що проведена нарада з керівниками комунальної галузі. Завдання − активізувати роботу із боржниками.

Перший заступник наголосив, що опалювальний період в місті розпочнеться вчасно. Першочергово тепло подаватиметься у лікарню, дитячі дошкільні установи, школи. Юрій Єлева відзначив роботу ЖЕКу №3 − єдиного серед підприємств комунальної сфери, де за 9 місяців зуміли зменшити заборгованість з оплати за послуги.

Пан Єлева розповів, що у зв’язку із підготовкою житлово-комунального господарства міста до роботи в умовах осінньо-зимового періоду, заплановано проведення спільного тактико-спеціального навчання щодо ліквідації можливих аварій на об’єктах (мережах) життєзабезпечення населення, про що підписано відповідне розпорядження.

Також він акцентував увагу й на інших важливих питаннях. Зокрема, є сподівання про завершення взимку 72-квартирного будинку на 6-у мікрорайоні. Є хороші напрацювання у питанні благоустрою. Тож не випадково, що Нововолинськ має всі шанси потрапити у число кращих міст України за результатами Всеукраїнського конкурсу, до якого нині йде серйозна підготовка, а саме узагальнюються матеріали, щоб показати всі напрацювання 2009 року.

Юрій Єлева відзначив, що у місті проведена значна робота щодо встановлення у будинках теплових лічильників, яких уже налічується понад 50.«Це серйозний внесок Нововолинська в енергозбереження Волинської області та України», − наголосив перший заступник міського голови.

за матеріалом: Волинської правди

Немає коментарів:

Дописати коментар