АТО беззаконня бізнес благодійність вакансії вибори 2009 вибори 2010 вибори 2012 вибори ВРУ 2014 випадок відео влада міста Волинь волонтерство вугледобування гумор діти досвід ДТП духовність екологія економіка енергетика Євромайдан 2013-2014 ЖКГ злочин ЗМI інтерв’ю комунальна сфера кордон Кордон 835 корупція кримінал культура медицина мистецтво місто молодь новини новини з інших сайтів опитування освіта погода події політика правила працевлаштування регіон релігія різне сайти Сапожніков свобода слова сім'я спорт транспорт форум фото

Змагання з електро денсу

 Нещодавно у нашому місті відбулись змагання з «електро денсу», як виявляється - перші. Такі поєдинки молодь називає «ВЕРТІФАЙТОМ». В наш час серед молоді стиль танцю «eleсtro dance» дуже популярний, він вирізняється від інших стилів різкими обертальними рухами рук.
Отже танцювальний турнір відбувався минулого тижня в школі № 7. Ініціаторами молодіжної «тусовки» були Школа "eleсtro dance" "YaNkeee electro" та молодіжна громадська організація "Перспектива". Все це дійство розпочала просто чарівна ведуча - МС Маргоша.
       Учасників було восьмеро, серед них дві дівчини. Пари учасників визначило попереднє жеребкування.
       Змагання відбувались за Олімпійською системою (той хто програвав - "вилітав"). DJ Flash підігрівав публіку сучасними ритмами в стилі «electro».
       Змагання були дійсно цікавими, родзинкою свята стала учасниця Ольга Потапчук, яка дійшла до фіналу. Судейська колега була представлена компетентними журі, в особі Галкіної Вікторії, Оліферовича Вадима та Карпуса Бориса, вони справедливо намагалися оцінювати не тільки справність та майстерність виконання, а й гру на публіку, працю з суперником, творчий підхід та імпровізацію.
Отже, переможці розташувались наступним чином:
       4. Микола Бутолін Light
       3. Михайло Місюра Mike electro
       2. Ольга Потапчук eXTazZzy
       1.Влад Мациборук eNkeee

       Згідно правил переможець змагань наступного разу входить до складу журі. А ми в свою чергу дякуємо організаторам - Мациборуку Владиславу та Карпусу Борису за гарно проведений час. Також висловлюємо подяку депутату міської ради Руслану Влодарчику за допомогу у проведенні акції та «Молодіжно-розважальному центру Україна» за надану апаратуру.

       Організатори обіцюють за два місяці провести наступний «вертіфайт» і запросити гостей з Володимира - Волинського та Ковеля.

автор: кореспондент видання
джерело: МГО Перспектива

Немає коментарів:

Дописати коментар