АТО беззаконня бізнес благодійність вакансії вибори 2009 вибори 2010 вибори 2012 вибори ВРУ 2014 випадок відео влада міста Волинь волонтерство вугледобування гумор діти досвід ДТП духовність екологія економіка енергетика Євромайдан 2013-2014 ЖКГ злочин ЗМI інтерв’ю комунальна сфера кордон Кордон 835 корупція кримінал культура медицина мистецтво місто молодь новини новини з інших сайтів опитування освіта погода події політика правила працевлаштування регіон релігія різне сайти Сапожніков свобода слова сім'я спорт транспорт форум фото

ОБПУДИЛАСЬ, ЕУРОПО!

Ниньки прокинувся рано, і аж схлипнув од щєстя. Бо вчера по ТБ, "В об’єктиві Нововолинськ", показувало що то таки еуропейське місто. І по "брехунцю" те ж саме трубили, і у "їхньому місті" писаки дряпали. Правда, "Лємбергську Кобіту", чогось заціпило. Жиємо ми тутка, слава Йсу!, нібись при комуні, як бджоли карпатські, у рамковому вулику. А потем мислю: а якже Луцький гонор, Володимирська патріотизма, Ковельський поліщуцький шарм - найсамобутніший і неповторний? То не є Еуропа? Стоп.
Кілько там того Нововолинська! Поча¬тки - біля Гнилого озера на м-ні Шахтарський. Кінчєє си близ ринкового Централу. Єдна довга, як кишка вулиця, а М-н 15-її апендицит. Троха вліво, вправо од вилизаного Бульвару чи Перемо¬ги - і такого зобачите... Приміром, ночний склєпік "Реміго", де всеньку нічку пияки волят хиля¬ти, а вранці ремигают і псуют міліціянтам статистику.
       А як по-европейськи пані владза продаєт сама себі комунальну господарку! Тамті об’єкти цінят нєподлєглі громаді експерти-дохторики арихметичних наук і прохвесура. Ратуша на них впли¬ву, ніц не має. Що ви? Ні-ні! То ж корупція. Та і БЮТолизи на варті стоят. І ПОРАнені, і НУ ли¬ки з УНПіарцями. І всім дай за службу! Тому-то така мала Еуропа, бо на всіх її не старчить, тілько обраним. Дайош окремий Еуросоюз для Нововолинська! З митницями і тюрмов для зло¬дюг. О! Яп-понский сам-мурай, троха не забув. Пани, що в Ратуші працюют, стали масово, як журавлі у вирій, переселятися у паляци, в своїх кузенів орендовані. А в пана Ратушного на вхо¬динах були? Презента, ну там золоту люстру з діамантовими канделябрами, притарабанили на¬діюсь. Еуропа! Правда, у Західній, клерки в Бургомістрат на роверах си приїжджєют на служ¬бу, а не на "Мерсах". Тому-то і поцупили ниньки в одного з сеймикових маршалків дороге авто, що на кошти громади було куплене. Муніципальні поліціянти з ніг збились, нюшачи. І ніц не знайдут нігди. Бо там зовсім гиньша справа закуловерчена. Як і з "Лємбергськов кобітов" – кобєльним ТБ. Як і з вул. Східнов, де родову колибу будуют алярмовмм темпом, як Дніпрогес чи БАМ, з кутасами і коцами. А прокуратор міста тим си збридив: на остатньому сеймику за течку, капелюха - і драла. Всяк знає — ґазда з него ніякий. Хоча теж маєток та кватиру має. Проте, еліта в нас - вища кляса! Вилучила в упрвління освіти кусник дитєчої землиці на Винни-ченка - і на аукційон. Зо штери мілійони вторгує і збудує дитсадок для малечі. Кожен бо знає: нестача місць в ДДУ. Та ще один скейтбординг на майдані Чорновола, грошів вистарчит, як не лацушягт. А тим часом на тій земельці, торговий центр збудуют. Манів - мішками. Натопчут БЮТжета. і на офшпри. доживати віку в теплі і достатку, та у гольфа в Еуропі грати.
       То, такий я щасливий, ну такий вдєчний, як цяцькове дитя, що з нього памперса здерли. Альбо, як
обиватель, що встиг не обпудившись до громадської туалети добігти, штани на ходу розсупо¬нивши. До теї, що напроти Ратуші. Хух! Як легко стало, яке то щастє! Най пани з Муніципалі¬тету теж туди ходят по великому і малому, і жеби самі пан Ратушний їх до того си зобов"язали, наказа підписавши. Бо то є наше постійне місце. Там - для всіх українців, і НАТО і Еуропа. Най щастє нас нігди не зрадит. Еуропа - еуреям!

Завше Ваш, Юзьо Обсерватор з Коломиї, ниньки волиняка

2 коментарі:

 1. S.O.26.10.09, 00:57

  Автор видалив цей коментар.

  ВідповістиВидалити
 2. ДіД26.10.09, 01:08

  Маладєц, ЮЗЮ!
  Трезво мыслишь, братан!

  ВідповістиВидалити
Додати коментар
Завантажити більше...