АТО беззаконня бізнес благодійність вакансії вибори 2009 вибори 2010 вибори 2012 вибори ВРУ 2014 випадок відео влада міста Волинь волонтерство вугледобування гумор діти досвід ДТП духовність екологія економіка енергетика Євромайдан 2013-2014 ЖКГ злочин ЗМI інтерв’ю комунальна сфера кордон Кордон 835 корупція кримінал культура медицина мистецтво місто молодь новини новини з інших сайтів опитування освіта погода події політика правила працевлаштування регіон релігія різне сайти Сапожніков свобода слова сім'я спорт транспорт форум фото

Бізнес Інтернет Центр


Бізнес Інтернет Центр - перший центр підтримки малого та середнього бізнесу у місті Нововолинську. Головне завдання БІЦ – бути осередком ділового життя наших клієнтів та допомагати у розв’язанні питань та проблем, що виникають в їх бізнес-діяльності. Спектр наших клієнтів: від ініціативних підприємців-початківців, яким ми допомагаємо вибрати бізнес-ідею, навчитись основам організації бізнесу та навичкам бізнес-планування, розібратись з юридичними та бухгалтерськими аспектами і т.і. до великих підприємств, які звертаються до нас за пошуком ділових партнерів, допомогою у підборі персоналу, розробці та втіленні маркетингових стратегій, розробками та проведеннями презентацій та багато іншого. Вперше в Нововолинську нами розроблена та надається нова інформаційно-консультаційна послуга „Клуб бухгалтерів”; вперше в Нововолинську ми надаємо рекрутингові послуги по підбору професійних кадрів. В нашому Кадровому агенстві постійно оновлюється база даних кваліфікованих спеціалістів регіону; вперше в Нововолинську наші клієнти мають змогу в комфортабельно облаштованому інтернет-залі скористуватись якісною та сучасною комп’ютерною та офісною технікою, швидким інтернетом.
http://www.bic.net.ua/

Акціонерне товариство "ЕЛТЕХ"


Підприємство засновано групою молодих інженерів 2 червня 1989 року.Підприємство з моменту заснування займається проектуванням та випуском :намотувального обладнання, малогабаритних пресів та штампів, роздрібна торгівля та сервісне обслуговування комп'ютерної і оргтехніки, інтернет-послуги , включаючи провайдерські, ремонт легкових автомобілів.

Свято - Успенський Низкиницький монастир


Свято - Успенський Низкиницький монастир

NELC // PHP


Домашня сторінка NELC's
Новіші публікації Старіші публікації Головна сторінка