АТО беззаконня бізнес благодійність вакансії вибори 2009 вибори 2010 вибори 2012 вибори ВРУ 2014 випадок відео влада міста Волинь волонтерство вугледобування гумор діти досвід ДТП духовність екологія економіка енергетика Євромайдан 2013-2014 ЖКГ злочин ЗМI інтерв’ю комунальна сфера кордон Кордон 835 корупція кримінал культура медицина мистецтво місто молодь новини новини з інших сайтів опитування освіта погода події політика правила працевлаштування регіон релігія різне сайти Сапожніков свобода слова сім'я спорт транспорт форум фото

Правила фотогалереї

надсилайте фото сюди photo@newvol.com.ua

Фотогалерея сайту м. Нововолинська створена для:
- увіковічення рідних місць і дати можливість побачити їх за допомогою всесвітньої павутини,
- передати часові зміни обрис міста і дати можливість побачити їх за допомогою всесвітньої павутини;
- опублікувати особисті фотографії наших відвідувачів(чок), які певним чином мають приналежність до нашого міста(мешкали, навчалися, працювали)
Загальні рекомендації:
1.Будь-ласка, висилайте фотографії у розмірах в пікселях(крапках) не більше ніж 800крапок по ширині і 800 крапок по висоті(це не означає, що фотографії мають бути квадратні), а сам розмір файлу не більше ніж 150-200кілобайт. Це робиться по причині того, що на сайті не буде і не планується розміщуватися Ваших фотографій поліграфічної якості, або друкувати рекламні банери, ми ж все таки електронний засіб інформації, для нас цілком достатньо буде вищевказані параметри файлів із зображенням.
2. Обов'язково вказуйте своє ім’я(псевдонім) в тексті листа, що це фотографії Петра Пупкіна чи Анни Такої-то, якщо ім’я належить до грифу „цілком таємно”, пишіть лише свій псевдонім(nick names), щоб не було в написі фотографії із іменем типу Lady.
3.Ваші фотографії будуть розміщуватися по даті приходу на спеціалізовану поштову скриньку photo@newvol.com.ua. Якщо за день приходить 2 фотографії, то перша буде розміщуватися на 2 доби і 2-га фотографія відповідно, крім того, якщо кількість фотографій буде збільше(на що ми надіємося), то Ваші фотографії будуть змінюватися раз на добу.
4.Фотографії, які відносяться до загальноміського змісту, будь-ласка вказуйте дату відтворення, щоб людям, які переглядають, було зрозуміло коли і що відбулося.
Заборонено: публікувати фотографії порнографічного і відверто еротичного змісту, зображення пропаганди міжнаціональної, етнічної, релігійної, партійної нетерпимості, заклики до повалення конституційного ладу насильницьким способом, зображення насилля.
Дозволяється: те, що описане в правилах, всі інші випадки, які не перераховані вище будуть окремо розглядатися адміністрацією сайту.

2 коментарі:

  1. до чего же неграмотно написано!
    эх, лучше по-русски пишите, нежели на украинском, но с ошибками!!!

    ВідповістиВидалити
  2. vigilante man08.09.11, 22:49

    Можу запропонувати свої фото з дня міста шахтаря,ось деякі з них http://www.photowallpapers.org.ua/?p=1836

    ВідповістиВидалити
Додати коментар
Завантажити більше...